Wpis z mikrobloga

#uk #brexit

EU citizens currently in the UK

The agreement on citizens’ rights reached in December has now been formalised into a draft Treaty text, meaning it is in the right form to be written into law.

The agreement means that if you are an EU citizen living in the UK before the UK leaves the EU on 29 March 2019 you will be able to continue to live and work in the UK. Your rights to healthcare, work arrangements and access to benefits will continue. Also, your existing close family members will be able to join you in future in the same way that they can now. You can read more here: Status of EU citizens in the UK: what you need to know.


Czyli nic sie nie zmieni, rada aby keep calm & keep going sie sprawdzila. A czytelnikow Daily Mail i Daily Express zapiecze dupa xD.
  • 25
  • Odpowiedz
Nie potrzebuja smiecia ze strefy wojny ktorych nawet nie moga dokladnie sprawdzic.


@dob3k: Juz bez przesady. Gdybys byl w ich sytuacji robilbys to samo, wiec sam nazwalbys siebie smieciem. Ja ich rozumiem. Wiadomo, ze lepiej jednak ich nie przyjmowac no ale to jednak ludzie a nie smieci.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Ofiary tej wojny kobiety, starcy i dzieci to zostaja w strefie wojny bo nie maja pieniedzy zeby podrozowac przez cala europe. W najlepszym wypadku uciekaja do osciennych krajow. „Uchodzcy” ktorzy „uciekaja przed wojna do europy” to w prewazajacej wiekszosci mlodzi mezczyzni w wieku poborowym niektorych chwile wczesniej fotografowano uzbrojonych jak walczyli ramie w ramie z isis. Na granicy niszcza swoje dokumenty i udaja ofiary wojny. I TO sa ludzkie
d.....k - @dnasstorm: Ofiary tej wojny kobiety, starcy i dzieci to zostaja w strefie ...

źródło: comment_0oRbzX3fcPa00C8N0AZ0OZktmaTrk93K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Ciezko wyczuc bez dokumentow nie?
Jakbys mial paczke m&m-ów i ktos by powiedzial ze 5-10% tej paczki jest ok ale reszta calkiem mozliwe ze Cie zabije to bys tak chetnie ryzykowal?


Dlatego trzeba im ogarnac dom tam na miejscu i wyslac pomoc i pomoc odbudowac kraj a nie sprowadzac ich do europy.
  • Odpowiedz
@dob3k: Masz racje, po prostu nazywanie ludzi smieciami mi sie nie spodobalo, ale juz wiem dokladnie o kogo Ci chodzilo i rozumiem to. Oczywiscie, ze najlepiej jest pomagac im tam na miejscu, o wiele madrzejsze rozwiazanie.
  • Odpowiedz