Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że w tych czasach funkcje smart tv w telewizorze działają gorzej niż gdybym odpalał je na netbooku z intelem atom?
Kupiłem w zeszłym roku telewizor LG 49" za 2k i generalnie jak mam na nim robić cokolwiek niż oglądać zwykła telewizję z upc to krew mnie zalewa.
Mam do niego dedykowaną, bezprzewodową klawiaturę logitecha i np poruszanie kursorem za pomocą touchpada to już jest zadanie powyżej możliwości tego urządzenia bo czasami kursor reaguje po kilku sekundach albo przeskakuje po ekranie XD
Czy na prawdę w tych czasach przesuwanie kursora albo otwarcie menu z 10 kafelkami na ekranie przewyższa moc obliczeniową telewizora? Aż takie wymagania ma odtworzenie dźwięku kliknięcia jak w aplikacji youtube przesuwam pomiędzy filmami? Czasami jak wcisnę enter w aplikacji to zaczyna się ładować obraz a kliknięcie, które ma zatwierdzać wybór odtwarza się po 2-3 sekundach XDD
To jest żałosne, nie wiem czy w innych markach telewizorów jest tak samo ale z pewnością jest to pierwszy i ostatni telewizor tej filmy, który kupię.

#lg #gorzkiezale #elektonika #telewizory
  • 2
@WybuchowyCzajnik: wybrałeś jeden z najtańszych tv ze smartem w 49" na rynku gdzie każdy wie że to działa słabo... do tegk Lg bardzo segmentuje i system i procesory w swoich tv nie mowiac już o obrazie gdzie w najtanszej półce odwalają już cuda aby było taniej na półce . Pewnie masz to to pseudo 4k z matrycą m+?