Wpis z mikrobloga

Mirasy gracie w Fifę na #nintendoswitch ? Jak oceniacie ? Ogólnie chce do popykania z kumplami przy piwku i okazyjnie fut samemu. Warto brać ? Czy czekać na 19 ? Chyba nie ma szans na przeniesienie na silnik dużej Fify i poprawę fizyki i grafiki więc pewnie zaktualizują tylko składy jak myślicie?
  • 7
  • Odpowiedz
@Charmander_Janusz: Mam i gram. Lubię piłkę, choć Fifa od ok 15stki strasznie mnie denerwuje. O dziwo - wciąż gram, gdyż potrzebuję jakiejś gry na chwilę, na szybko, a Fifka się do tego sprawdza (plus w końcu ogarnąłem solidnie jak grać).
Nie powiem Ci jak to wygląda w porównaniu do dużych konsol/PC, bo gram tylko na NS, ale wg. mnie gra się bardzo przyjemnie (choć z tego co wiem, Switch'owa wersja nie
  • Odpowiedz
@Charmander_Janusz: jeden joycon daje radę, ale z racji wielkości rąk zwykłych ludzi, fajnie mieć w zapasie jakis pro controller :). No i brakuje jednak wygody drugiego analoga. Jak się to ma do innych konsol, to za dużo ci nie powiem, do teraz jedynie mnie zmuszano do grania, to moja pierwsza fifa kupiona za swoje. ¯\_(ツ)_/¯

Na goombowskim discordzie dostałbyś wiecej info. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz