Wpis z mikrobloga

Już tu kiedyś pisałam w podobnej sprawie, ale sytuacja mi się powtarza. Szukam kogoś kto mieszka w #cieszyn i dojeżdża do pracy w #bielskobiala - interesuje mnie przejazd w obie strony, ale z racji godzin w których pracuję (7-14:35), pewnie byłyby to dwie różne osoby.
Zna ktoś kogoś, kto zna kogoś?
  • 8
  • Odpowiedz
@Tomek1902: jeszcze nie, trochę mi zrzedła mina jak zobaczyłam ruch na grupie, ale mam w planach napisać mimo wszystko. W jedną stroną na 7 jak na razie mam transport, ale chłopak kończy godzinę później niż ja, więc potrzebowałabym kogoś, kto kończy przykładowo o tej 14 i byłby w stanie po mnie przyjechać (aktualnie wychodzę między 14:12 a 14:30, zależnie od dnia, ale będąc w pracy przed 7 umawiam się z
  • Odpowiedz
@matra: Nie lepiej tanią fure z lpg kupić jak pracujesz, a nie szukać kogoś? Za 4k kupisz przemieszczacz z lpg i masz komfort+jezdzisz kiedy chcesz.
  • Odpowiedz
@matra: a co to za problem w dzisiejszych czasach by zrobić? Prawko rzecz wymagana do normalnego funkcjonowania i nie ma z tym wymówek, chyba że masz problemy zdrowotne zabraniające jeździć czy inny przymus.
  • Odpowiedz