Wpis z mikrobloga

mirki z #plus i #plush i w sumie @Specjalista_Plus czy z abonamentu plus da się przejść na kartę plush ?
Kończy mi się niedługo umowa , nie chcę przedłużać abonamentu ponieważ jest mało opłacalny. Na stronie plush'a widzę ,że jest coś na wzór abonamentu za 25 PLN bez terminu ,a w nim rozmowy i sms bez limitu + 10GB netu . Coś takiego w zupełności mi wystarczy , a telefon będę miał ten którego obecnie używam . Jaka jest procedura przy końcu umowy ?
  • 2
@oliho musisz złożyć wypowiedzenie listownie lub w punkcie z zachowaniem okresu wypowiedzenia czyli 30 dni, po wyłączeniu z abo masz tam chyba 30 dni na doładowanie jakąkolwiek kwotą i nr masz w plusie na kartę a potem kodem przychodzisz na plush.
@oliho: Tak jak napisał @RaoulDuke_ Aby przejść z oferty abonamentowej Plusa do Plusha, należy złożyć wypowiedzenie umowy na 30 dni (licząc od początku nowego okresu rozliczeniowego) przed jej zakończeniem. Następnie wyślij bezpłatnego SMS-a o treści: PRZENIES na numer 80107 najlepiej 7 dni przed końcem kontraktu. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow.cfg/php.exe/enduser/std_adp.php?p_faqid=4759 Po tych czynnościach napisz do mnie na: specjalista_plus@plus.pl w kwestii oferty Miśka.