Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@ukrytysmok fajna fota :)
Przy okazji pytanko, na czym polega kreatywność modelki? Sama proponuje pozy, pręży się i wygina śmiało ciało? :)
@epi: Np. chodzi o kompozycje kadru, razem lubimy pracować w bajzlu i robimy wspólnie mega #!$%@? pod zdjęcie i kombinujemy tak, żeby wyglądało to najlepiej. Dotyczy to też wielu pomysłów na mega różnorodne sesje zdjęciowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ukrytysmok: Dasz jakieś rady co do robienia zdjęć natury i zwierzętom? Oko podobno mam, gorzej z technicznym aspektem, a w dodatku robię zdjęcia telefonem. ;)
@Twinkle: wszystko zależy jaka natura i jakie zwierzęta:) na pewno podstawowym krokiem powinna być wymiana telefonu na aparat ze zmiennymi obiektywami, zeby moc panować na tym co dzieje się na zdjęciu. W przypadku dzikich zwierząt dobrze by było mieć Telebiektyw, żeby móc fotografować zwierzęta z dalszej odległości. Wszystko zależy od tego jakie dokładnie zdjęcia chcesz robić :)
@Twinkle: napisałaś wyżej, że oko masz, a gorzej z technicznym aspektem więc na ten temat się wypowiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak chodzi o chwytanie chwili to polecam książkę "Język fotografii" zmieniła kompletnie moje podejście do fotografowania i nauczyła mnie jak patrzeć