Wpis z mikrobloga

@LanaDelRey: 10.04.2010 wspomnę tylko, że mój brejdak ma urodziny 09.04. Akademiki WAT-u. Pobudka o 13 na turbo kacu i szok jak skurczybyk. Ale ludzie po piątku jakiejś dużej żałoby nie okazywali.
  • Odpowiedz
@LanaDelRey
11.08.1999 - pomagam mamie w robieniu torta na pierwsze urodziny mojej młodszej siostry. Mam twierdzi, że jej nie pomagam a przeszkadzam, próbuje mnie namówić bym poszła na podwórko albo do kolegów z klatki obok. Ja jako siedmiolatka wiem, że wiem lepiej i nadal pomagam mamie. Nagle słyszymy głośne tup tup tup i wpada rok młodszy sąsiad mówiąc, że zaraz słońca nie będzie, że zniknie i żebym z nim szła zobaczyć.
  • Odpowiedz
@LanaDelRey: 02.04.2005- w tym czasie byłem jakoś mocno przeziębiony to poszedłem wcześniej spać, więc informacja o śmierci Papieża do mnie doszła rano, kiedy odpaliłem radio i usłyszałem smutną wiadomość
10.04.2010- sobota jak co dzień, budzę się, jem śniadanko, leciał wtedy mój ulubiony program czyli Magazyn Ligi Mistrzów. I na pasku na dole info, że samolot się rozbil, szybka zmiana na informacyjne kanały a tu informacje o tragedii
  • Odpowiedz
@LanaDelRey:
11 września 2001 Grałem w gałę na boisku szkolnym, kolega który się dołączył powiedział, że się samoloty #!$%@?ły. Poszedłem do domu zobaczyć w TV co się odwaliło. Serio myślałem, że to jakiś #!$%@? film. Pieńkowska w szoku.
2 kwietnia 2005 Wróciłem z dworu. W salonie był włączony TV cały czas, zobaczyłem czarny ekran i zawołałem rodziców i siostrę bo byli w innym pomieszczeniu. Po chwili odgłos w głośnikach od
  • Odpowiedz
@lanadelrey @smakosze_kaszy: No też pamiętam w tym 2010, że leciał magazyn ligi mistrzów i był to w sumie ostatni program jaki leciał, bo potem przez najbliższy tydzien na wszystkich kanałach tylko o tym wypadku nawijali ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz