Wpis z mikrobloga

Czy to nie jest fenomen dzisiejszych czasów, że młodociany obszczymurek wraz równie walniętą konkubiną, siedzą przed kamerką, nie robią nic, absolutnie nic po za pieprzeniem głupot bez ładu i składu, a ludziska wpłacają kasę? Dnióweczka już 200 złociszy, a myślę, że na tym nie koniec. Żyć nie umierać :)
#rafatus
  • 7
  • Odpowiedz
@Bebix: Jakimi znajomymi? Z tego co mówił, to były czasy, że spał na klatce schodowej. Opowiadając o tym, pytał, gdzie byli niby moi znajomi? Obca kobieta, wynosiła mu na ową klatkę bułki z pasztetem. To, co teraz ma, to dla niego raj.
  • Odpowiedz
@Bebix: Być może, ale to raczej koledzy, którzy dziś są, a jutro ich nie ma. Zresztą nawet dzisiaj, nie miałby problemu kumplować się z kimś takim. Wbrew pozorom w kręgach tzw gimbazy, Rafatus robi za gwiazdę. Podobnie jak inny menel, tucznik.
  • Odpowiedz
@kk2016: – To jak ty się właściwie nazywasz, bo zapomniałem. Kolec? Stolec?
– kk2016
– A więc uważnie mnie posłuchaj, kk2016. Byłeś na Odwyku?
– Nie.
– No właśnie, a ja znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz, skąd się wziął #rafatus na Odwyku?
– Z Siedleckiej Meliny?
– No właśnie, handlarze Miętówką przywieźli go z Siedlec. A czy ty myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść
s.....s - @kk2016: – To jak ty się właściwie nazywasz, bo zapomniałem. Kolec? Stolec?...

źródło: comment_GjHuR9GduwhowsJfAjEmOs76kMKPhrCt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kk2016: no wydaje mi się, że kasę to mu dają dzieci. Nie potrafię sobie wyobrazić siebie donejtującego takiego patusa czy innego magicala. To takie śmieszne dac im te 100zł? Są goście co po 1k+ dają w sumie. xDDD
  • Odpowiedz