Wpis z mikrobloga

@beydock: fajne. Tylko rób jakieś lekkie przerwy, albo staraj się bardziej doprecyzowywać o co chodzi, bo w kilku ujęciach nie za bardzo ogarniałem. Szybko się to wszystko dzieje. Ale całość oceniam na 6/10.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jurusko: one się chyba nie poruszały, tylko były ręcznie przestawiane z miejsca na miejsce, a kamerzysta robił kolejne ujęcia i skleił całość w filmik
  • Odpowiedz
@stranger13: Wiem, niektóre sceny są przedłużone, ale to moja debiutancka produkcja. Miałem problemy z rozmiarem gifa i już nie chiałem poprawiać w nieskończoność, bo budżet się skończył, a data premiery nieubłaganie zbliżała. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@beydock:

Szedł sobie niziołek z drewnem. Stwierdził, że sprzeda je wieśniakowi. Po krótkiej przepychance wieśniak utargował korzystną dla siebie cenę. Niziołek wracał do domu z płaczem. W tym momencie pojawił mu się diabełek na ramieniu i sprzedał mu plan na zbrodnię doskonałą. Na dodatek czort dał mu kominiarkę i mieczyk. Niziołek poszedł pod pobliski komisariat policji i uprowadził świnkę. Pościg wyruszył natychmiast, spuszczono także psy gończe. Niziołek swój łup podrzucił pod
  • Odpowiedz