Wpis z mikrobloga

@Necron: @w_t_d: Jak dla mnie: mod wyłączający wskaźniki zadań na mapie/radarze i [opcjonalnie] wrogów. Niesamowicie zwiększa to imersje. Z automatu musisz zwracać dużo większą uwagę na dialogi - o dziwo wszystkie dialogi w FNV zostały tak napisane jakby tych wskaźników miało oryginalnie nie być.
@Necron: Też się podpinam. Ostatnio chciałem sobie odpalić NV 2018 ale utonąłem w gąszczu modów :P
@AKAPony: > Keep in mind! Not all of these mods are compatible with each other, some mods need to be chosen over others
A widziałeś gdzieś listę top modów, które można zainstalować i nie martwić się o nic więcej?
@czeslav87: Każdy preferuje różne mody i każdy będzie miał różne zdanie na ich temat. Logicznie rzecz biorąc, modyfikacja usuwająca HUD i wskaźniki może się gryźć z modami zmieniającymi jej wygląd. Używaj NMM albo Fallout Mod Manager, często ci wychwyci które mody się gryzą.

Jeśli dalej masz wątpliwości co do niektórych modów i ich kompatybilności, to podaj mi ich nazwy a powiem ci z czym się gryzą :D
@czeslaw87: Z tego co widzę, masz aktywowane mody które potrzebują EVE. To modyfikacja dotycząca broni plazmowej w grze. Wszystko co masz z dopiskiem EVE zdeaktywuj i napisz czy pomogło.
@czeslav87: A EVE nie ma pliku głównego? Mogłem się pomylić, przyznaję. Pamiętam że w F3 mając mod na towarzyszkę Lucy West gryzł się z modem na wzywanie lataczy Enklawy i ich oddziałów, mimo że nie miał nic wspólnego. O, przypomniałem sobie. Zaznacz "Project Nevada - All DLC" a odznacz "Project Nevada - [tu wpisz nazwę DLC]". Pierwsza wersja jest aktualna i wspierana.