Wpis z mikrobloga

#xboxone

Da się jakoś taniej wyhaczyć te A Way Out? Wiadomo ile będzie trwała rozgrywka? Bo wydawać 100 zł na gierkę która trwa z 5h to trochę mija się z celem.
  • 10
  • Odpowiedz
@dziki17 czekać na używki bo ludzie szybko skończą, pewnie będzie w games with gold albo EA Access, pamiętaj że druga osoba nie musi mieć gry nawet przy graniu przez Internet, poczekać na wyprzedaże wiosenne (na PS4 już wystartowała)
  • Odpowiedz
@dziki17: @Homie1109: juz za samo podejscie do klienta naleza im sie pieniadze (pomijam to, ze wyruchane ea zostalo i nic nie dostanie oraz niespotykana cene za swieza gre gdzie zwykle ponad 200 kosztuja). Mozliwosc gry z kumplem przez neta majac jedna kopie gry to dla kazdego deva herezja. Po ocenach wyglada, ze wydali ja dokonczona i rozgrywka jest naprawde dobra
  • Odpowiedz
@su1ik nie nie, ja wiem że EA nie robiło tej gry, są tylko wydawcą. Chciałbym wierzyć że dali się wykochać na kasę ale takie rzeczy się nie zdarzają zwłaszcza w EA którzy chcą wycisnąć ostatnia złotówkę. Jeśli jest inaczej i zaczęli działaność charytatywną to daj link do takiej informacji a zacznę o nich zmieniać zdanie (kiedyś uwielbiałem ich twórczość którą niestety zajechali na śmierć)
  • Odpowiedz