Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mirki,

Mam pytanie dotyczące moich zarobków, czy wg Was są w porządku czy zarabiam za mało.

Mam 23 lata, ukończone technikum ( nic z branży elektrycznej czy telekomunikacyjnej ) , studiuje zaocznie Elektronikę i Telekomunikację( II rok, studia inz ). Pracuję dla operatora telekomunikacyjnego na utrzymaniu sieci ( Poznań )
Oficjalnie pracuję po 40h tygodniowo ( tyle godzin mam dyżur w razie awarii, gdzie spokojnie mogę siedzieć w domu ). Średnio dziennie w pracy spędzam ok 4-5h ( a dyżur 8h ).
Dyżur mam też w 1-2 weekendy w miesiacu ( sb-ndz w godz 8-20 ). Mam auto służbowe, z którego mogę w miarę rozsądku korzystać prywatnie. Praca polega na usuwaniu awarii u klientów i na sieci.
Zarabiam 3.000 netto.

Co o tym myślicie ?

#praca #telekomunikacja #zarobki #elektryka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: siebie zapytaj - przecież to biznes
3k na Poznań to nie jest dużo, ale nie masz studiów ani wykształcenia kierunkowego, mało pracujesz, masz samochód (policz ile byś zapłacił za utrzymanie). Wyobraź sobie, ze masz dużo więcej niż ludzie po 20 latach jako urzędnik, pielęgniarka, pielęgniarka w żłobku, nauczyciel dyplomowany.
Bardziej istotne jest co dalej, czy firma jest rozwojowa, czy masz tam możliwość awansu, czy tak widzisz swój rozwój zawodowy.
OP: Przyjąłem się na okres próbny, szukali nawet osób bez doświadczenia aby ich wyszkolić. Szło mi dobrze to zaproponowali UoP.
CCNA nie mam i na tym stanowisku nie potrzebuje. Głównie chodzi o wiadomości z działu elektroniki czy przetwarzania sygnałów a z CCNA same podstawy i nie potrzebuje certyfikatu.
Kierunek mnie kręci, dlatego poszedłem na studia z tym związane. Myślę, że popracuję tu do końca studiów inż i ew będę starał się