Wpis z mikrobloga

@ivan777: kurna, też tego nie ogarniam. Chcia_em zapytać jednego, który u nas robi, ale trochę mi głupio.
P.s. na początku lat 90' takie fryzury były modne w Polsce na prowincji i wśród dresiwa.
  • Odpowiedz
@ivan777: zawsze jak siedzę na lotnisku to obserwuje polaczków, zawsze te same przepite, czerwone mordy, w zależności od wieku albo ogolony na krótko, albo wąs i tłuste włosy :D I rewia mody prosto z lidla! Uwielbiam Polaków za granicą, przy których taka fryzura jak na zdjęciu to szczyt elegancji!
  • Odpowiedz
@ivan777: ja się zastanawiam jak Ukrainki mogą być takie śliczne skoro ich ojcami są właśnie takie Andriusze i Siergieje z grzywkami jak niedorozwoje. Polacy też nie są jacyś piękni, ale bądźmy szczerzy, przy Ukraincach nie wypadamy tak źle xDDDD
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: dokładnie tak o sobie myśle! Jestem polaczkiem, dlatego uważam ze nie powinnismy naśmiewać się z ukraińców! Bo jak widać na załączonym przez Ciebie obrazku, tez nie jesteśmy doskonali!
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: mi nie chodzi o naśmiewanie z nas polaczkow, tylko zauważmy ze nie jesteśmy idealni, a za granica naprawdę łatwo poznać na ulicy Polaka :) dajmy spokój tym Ukraińcom, niech sobie żyją i pracują, przecież nikogo nie okradają... spójrzmy na siebie a dopiero później na innych! Przestańmy podbijać własne ego kosztem innych
  • Odpowiedz
@CalyNaBialo: Chyba nie zauważyłeś że nie chodzi tu tylko o Ukraińców ale ogólnie o ludzi z byłego sowietskijego sojuza(ZSRR). Po prostu widzisz to co chce wiedzieć, to co Ci pasuje
  • Odpowiedz
  • 6
@CalyNaBialo Trochę dystansu. Jak nasmiewamy się z polaczkowych skarpetek do sandałów, toreb z biedronki, nasączow i sebixow wykletych to jest dobrze, a jak zwrócimy uwagę na ukraincow to już źle? No bez przesady.
  • Odpowiedz