Wpis z mikrobloga

  • 398
W sumie to żałuję, że nie zostałem księdzem. #!$%@? jakiś szajs 2-3h dziennie, żeby zarobić, żadne służby się tobą nie interesują, więc możesz się w pełni oddać swojemu hobby jakim jest botanika, w tygodniu jeździsz sobie na roksy czy tam inne "divy", gospodyni z plebanii obiadek nagotuje, a z tacy sobie #!$%@? jakąś złotówkę to i na jakąś Audicę czy ścigacza nazbierasz, psy puszczają bez mrugnięcia okiem... Żyć, nie umierać.
  • 49
  • Odpowiedz
  • 0
@AnastazjaZielonek no chyba nie. Na księdza to młodych biorą. Sam też żałuję że nie poszedłem ale nie nadaje się. Nie umiem tak kłamać i manipulować ludźmi. Na księdza i polityka trzeba mieć predyspozycje.
  • Odpowiedz
@franaa: Nie zapominaj, że jak jesteś takim programistą to musisz co chwilę dokształcać się, szkolenia, czytanie w domu, testowanie nowego oprogramowania.

Pani w Żabce już mniej, ale czasem zmieni się kasa fiskalna, więc trzeba nauczyć się obsługi nowej, czy coś w tym stylu.

A ksiądz co najwyżej musi zupdate'owac imię nowego Biskupa w swoim notesie jak stary wykorkuje. A cała potrzebna wiedza zawiera się w jednej książce formatu Krzyżaków. XD
  • Odpowiedz
@Hatespinner: @franaa: Widać że nie macie pojęcia o czym mówicie. 2-3h dziennie? Proboszcz parafii musi opiekować się wszystkim co związane z kościołem, organizacją ceremonii ślubnych, pogrzebów, chrzcin etc. Nie dodaje do tego przygotowań wszelkich kazań. Dobry ksiądz także ciągle się dokształca! Teologia to jest całą dziedzina naukowa którą się studiuje wiele lat! Plus bycie księdzem w wierze chrześcijańskiej to wyrzeczenie się własnego życia na rzecz posługi Bogu, do
  • Odpowiedz
ceremonii ślubnych, pogrzebów, chrzcin


@butelkaznakretka: do takich rzeczy, to zrobiłbym generic template, gdzie wymieniał bym tylko imię i nazwisko a cała reszta #!$%@? tak samo.
Zwiększył bym nie tylko wydajność w udzielaniu ślubów, ale też zredukował koszta.

No i jak myślisz, że to ksiądz organizuje śluby, pogrzeby... XDDDDDD
  • Odpowiedz
W sumie to żałuję, że nie zostałem księdzem.


@franaa: Nie prawda, to patologiczne zajęcie. Już chyba moralniej wciskać ludziom garnki za 8 tysi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cooles Tyle, że tu masz taką sytuację, że zawsze będziesz mial gdzie mieszkać, co zjeść i gdzie robić. A nawet jak narozrabiasz, to najwyżej parafie Ci zmienią xD
  • Odpowiedz