Wpis z mikrobloga

@escoban: Jak CI się podoba i znaczy dla Ciebie coś więcej, niż drzewo na kulce to śmiało możesz sobie to robić. To Ty będziesz mieć to do końca życia, więc decyzja należy do Ciebie. Mi osobiście się podoba, ale bym nie zrobił, bo wolę inne style.
  • Odpowiedz
@escoban: Nie wiem co lubi większość ludzi, ale możesz się zastanowić nad dodaniem jakiegoś tła lub "głębi". Jakieś kolorki też mogą ździałać cuda. No ale to Ty musisz być w 100% zadowolony, inaczej nikt nie będzie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Bernan odkad w podstawówce przeczytałem malego ksiecia to zawsze sobie mowilem ze jak tatuaz to ziemia z baobabem. Bo uwielbiam drzewa i jestem dosyc outdorowy. Troszke ten pomysl ulepszylem o digital bo uwielbiam technologię i postęp. Wiec to chyba wszystko w jednym.
  • Odpowiedz
@escoban: mały książę jest świetną książka na takie inspiracje. Mi sie bardziej kojarzylo z mozgiem i logiczna i instynktowna (naturalna) polkola, ale ciezko mi bylo dopasowac to do wnikania w planete :)
  • Odpowiedz
@escoban coś mi się wydaję, że Pani tatuażystka chciała wyjść na wielki kreatywny umysł, a jedyne co zrobiła to ściągnęła 80% pomysłu z devianartu. Ludzie to jednak #!$%@? są, ile sobie teraz za to życzy? 500zł?
  • Odpowiedz