Wpis z mikrobloga

Własnie widziałem fragment polsatowskiego programu Take Me Out i chyba dostałem raka z dziesięcioma przerzutami. Jakiś koksik wychodzi na scene, gdzie różowe oceniaja czy chcą się z nim umówić na randkę, z czego 3/4 loch, to brzydkie grube karińska, które moooże łaskawie zabiorą na randkę. Ja wiem, że to tylko #!$%@? program z upośledzonym poczuciem humoru, ale dobrze rzutuje na to #!$%@? i wymagania różowych pasków, które nie dość że ładne ani w żaden sposób wyjątkowe nie są to jeszcze kręcą nosami księżniczki.

Oooooczywiście na końcu może trzy go na randkę chciały zabrać chociaż obiektywnie był spoza ligi większości tych głupich #!$%@?. Dalej nie oglądałem, bo żeżuncja zbyt bardzo, ale dla socjologicznej obserwacji w sam raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rakcontent #logikarozowychpaskow #przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 4
dobrze rzutuje na to #!$%@? i wymagania różowych pasków


@Almost_a_wizard: niby piszesz że to #!$%@? program a jednak dałeś się zbajtować polsatowi, przecież to jest ustawka i gówno

jak oglądniesz American Pie to będziesz mówił że oooooo zajebiście mają faceci bo loszki się na nich rzucają?
@BalonowyBalon: Jedyne amierican pie które oglądałem to było to pierwsze ponad 15 lat temu i miało zgoła inne przesłanie.

Dałem się trochę zbaitować, bo realnie pasuje mi do teorii jakie lochy mają wymagania wobec facetów i ustawiony czy nie program jednak forsuje pewien obraz świata, a różowe lubią brać przykład, bo im media wmawiają że one takie ważne i księżniczki powyżej twojego poziomu przegrywie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Almost_a_wizard: Nie oglądam tv, ale zapytam z ciekawości: To jest polski program czy jakiś zagraniczny z polskim lektorem?

Baby nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jaka krzywdę robią im takie programy. Już i tak im odwala przez tindery i inne bajery internetowe, a takie programy jeszcze je utwierdzają w przekonaniu, że są coś warte.
Swoją drogą... Obserwuję trochę portale tak zwane randkowe. Większość bab spędza tam przynajmniej kilka lat :-)