Wpis z mikrobloga

@Tuberia: Przecież tutaj każdy wie, że Ci obserwatorzy to fake który nie ma żadnych informacji na temat gurala. Amerykę odkryłeś tym śmiesznym artykułem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Makisaku:
- obserwatorzy to fake
- czm?
- no zb sobie
- aha, fakt

Chyba jest różnica między podaniem solidnych argumentów niż "przecież każdy wie że to fake"? No skąd wie, że to fake?
  • Odpowiedz
@polaczyna: Mnie też. Trudno mi też uwierzyć, że dziewczyna nie usunęła się z Facebooków i innych stron po tym, jak - cholera no - upubliczniono jej wizerunek i wykorzystano w wielu shotach "przeciwko" Guralowi, by każdy mógł zapamiętać, jak wygląda taka dziewczyna.
  • Odpowiedz
@Tuberia: Z pierwszym filmem ich nawet trochę uwierzyłem, ale nie zrobili nic po tych 24h więc już wtedy uznałem, że to fake. A te zdjęcia z "rozmowy" z edofilem już wysyłali tutaj i od razu było widać, że te wezwania się nie zgadzają. I też w komentarzach pisali co jeszcze się nie zgadza, więc ten artykuł nie jest potrzebny.
  • Odpowiedz
@Makisaku: Z Wykopu rzeczy lubią tak po prostu znikać. Nie każdy też korzysta stąd, próbuję dotrzeć do innego grona odbiorców, być może ściągnąć tu też kilku wartościowych Mirków.
  • Odpowiedz