Wpis z mikrobloga

Nadeszła wiosna, robi się coraz cieplej, jest to dobry moment żeby wyjść z piwnicy i zaczerpnąć świeżego powietrza. Jednak wiemy, jakie to może być trudne kiedy przytulna piwnica trzyma w objęciach. Z tej okazji mamy dla Was specjalne motywujące #rozdajo!

A rozdajemy znaną i lubianą opaskę Xiaomi Mi Band 2, czyli świetnego kompana wszelkich aktywności fizycznych (i nie tylko).

Zasady jak zwykle proste:
- Zaplusuj ten wpis
- Czekaj (aż nacieszymy się plusikami) ( ͡ ͜ʖ ͡)
- Szczęśliwca wylosujemy w najbliższą niedzielę (25.03.18) o godzinie 20:00 przez #mirkorandom (bez zielonek)
- Wysyłka na nasz koszt

W między czasie chętnie poczytamy wasze najlepsze wierszyki/pasty/kawały poruszające temat wiosny (szczególnie wierszyki - góra stwierdziła, że chce wierszyki!).
No i zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego mispot.eu gdzie można znaleźć więcej produktów Xiaomi.

Jeżeli zainteresowanie będzie duże nie wykluczamy robienia takich akcji częściej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xiaomi #mispot #miband #miband2 #dejmi
Pobierz MiSpot - Nadeszła wiosna, robi się coraz cieplej, jest to dobry moment żeby wyjść z p...
źródło: comment_CLlTDSEzofTxKFg4PxtmHIBsc19xjJcd.jpg
  • 59
@sebe13: znaczy się support Xiaomi a nie nasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)

W razie gdyby sytuacja się nie rozwiązała, to może nasz serwis mógłby pomóc pozagwarancyjnie.
@MiSpot Jak wygram to będzie fajnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

24 marca me urodziny
dejcie mi banda bo tak.

Nie obrażę się za ten spóźniony prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MiSpot: i co ci do tego? Mój przyjaciel Adam malysz kiedys mi powiedział ze nie wolno mieć niebieskich butów bo to przynosi nieszczęście. To ja do niego WTF ocb. A on ze skoro nie rozumiem to powinienem poczytać książki, np Zbrodnię i Karę Dostojewskiego. Tam dowiem się co grozi za takie czyny. Jestem mu wdzięczny i teraz wiem że dni są tylko po to by do ciebie wracać każdą nocą złoto.