Wpis z mikrobloga

#cebuladeals w #belgia, Sony Xperia XZ1 za 49e z abonamentem za 35u (bez telefonu 25e), 4GB neta + 5 godzin rozmow laczy sie to z promocja od sony na darmowe sluchawki wh1000xm2 warte teoretycznie 379e wiec jak sie dobrze sprzeda sluchawki to telefon prawie jak za darmo. Umowa na 2 lata oczywiscie trzeba miec belgijska karte id. Przy tym abonamencie mozna miec jeszcze Iphone SE, Samsung A8, Huawei P10, Samsung S7 ale bez sluchawek wiec wybor oczywisty
Co mysla mirki o tym telefonie? Zostawic go sobie czy zamienic na jakis inny?
#android #smartfon #telefony
  • 9
@SprzedajeInformacje: Teoretycznie xz1 ma lepsze parametry ale te ramki sprawiaja, ze pomimo ekranu 5 cali jest ogromny a wersji compact nie ma w ofercie. Ja do tej pory smigalem na Iphone 5 i nawet iphone 6 wydawal sie za duzy, nie mowiac o wiekszych ; p Teoretycznie moge sprzedac telefon, sluchawki i poszukac czegos innego, do tej pory tylko iOS w moim sercu ale te parametry na prawde powalaja Iphony w
@thisisthesix kwestia wielkości dloni, ja lubię bo mam duże łapy i nawet note4 obsługuje jedną ręką. Co do softu kwestia przyzwyczajenia, miałem iPada i uwielbiam IOS ale na codzien korzystam z android bo zwyczajnie szkoda siana na tak drogi telefon :-)