Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ostatecznie po latach gry, postanowiłem pogodzić się z faktem istnienia amunicji premium w grze i załadowałem po 10 sztuk golda do każdego czołgu (oprócz premek) poszło 600k, zostało jeszcze 22,5mln ( ͡° ͜ʖ ͡°). No cóż jak brzmi przysłowie ,,Z kim się zadajesz takim się stajesz" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stałem się gold noobem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Mam się spodziewać skoków w WN8?
#wot #worldoftanks #gownowpis
KarmelkowyZubr - Dzisiaj ostatecznie po latach gry, postanowiłem pogodzić się z fakte...

źródło: comment_iakaQdPbzQSzOyTOUU3cLHLSjhJyYXQl.jpg

Pobierz
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarmelkowyZubr: gold jest by przebijac to co jest wyzszego tieru rob ma sporo lepszy pancerz. Może też się przydać gdy nie mozesz przebic zwyklym ammo mimo iz byles pewien ze sie uda.
Gold noob to osoba która zawsze bije z golda..
Ja używam golda w sytuacjach wyżej opisanych bądź kiedy jest końcówka bitwy a ja prawie nic nie zrobiłem.. Wtedy wiem że musze zrobić choć trochę damage'a
@DarkCrusader_102: Jak nie mam premki 8 poziomu, nie kupuje konta premium i mam tylko 1 mln srebra to nadal to jest głupota? Nie chce płacić za grę, więc nie ma innego wyjścia. WN8 spada jak #!$%@?, ale mam to w pompie ;)