Wpis z mikrobloga

Może czas się w końcu wziąć na poważnie za Boxdela, tak jak to było z Guralem? Zebrać cały materiał dowodowy do kupy i przedstawić? Ja nie mam dużej wiedzy na ten temat, ale mimo wszystko co nieco wiem o jego występkach i toksyczności. Podejrzewam, że zbierając wszystko w jakąś zgrabną całość, to przez ten jego całą działalność uzbierałoby się zdecydowanie więcej niż na Gurala. Przede wszystkim od czasu, kiedy zaczął się angażować w patologię.

Jego widownia to głównie dzieci w wieku 8-14 lat, jest dla wielu z nich autorytetem jak mało kto na Youtube. Ma bardzo dużą rzeszę fanów, ponad 1mln subskrypcji na Youtube, a on kompletnie nie zważa na to i robi syf. Napiszę tylko tyle, co ja sam wiem o jego patologicznej działalności (jest tego na 100% zdecydowanie więcej)

- Angażowanie się w promocję DanielaMagicala.
- Angażowanie się w promocję BystrzakaTV
- Angażowanie się w promocję Rafatusa
- Angażowanie się w promocję Gurala
- Wiedza o pedofilskich skłonnościach Gurala, na co są dowody, a mimo wszystko utrzymywanie z nim relacji
- Haniebna rozmowa na Omegle z dzieckiem, którą przedstawiał Gural. Tak jak pisałem - jest to poziom tego, gdy Gural powiedział do 5-letniej dziewczynki: "A czemu ty masz #!$%@? mordę jak królik?"
- Rynsztokowy język, gdzie "#!$%@?" służy mu często za przecinek (przecież ma wiedzę, że oglądają go głównie dzieci)

On praktycznie jest głową patostreamerów w Polsce. Wypromował wszystkie czołowe postacie tego grajdołka. Być może trzeba uświadomić szerszą masę o skali jego procederu? Przede wszystkim rodziców, bo oni mogą sobie nie zdawać sprawy, co kryje się za tym pozornie słodkim chłopczykiem z grzywką. Tak jak napisałem: uzbierałoby się na niego znacznie więcej rzeczy, moja wiedza na ten temat jest bardzo powierzchowna.

#patostreamy #gural #boxdel #rafatus #bystrzaktv #danielmagical
  • 3