Wpis z mikrobloga

ALTERNATYWNA NAZWA DLA ZBIORCZEGO TAGU

Hej, niestety moderacja znów coś głupiego wymyśliła i trzeba działać.
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi: wpis z dzisiaj
W skrócie, moderacja chce, aby wymuszać dodanie tagu #anime (który obecnie służy do dyskusji na temat animacji z japoni) wszystko co jest w jakikolwiek sposób związane z anime, mangą i "specyficzną kulturą japońską". Pomysł ten patrząc na wyniki ankiety na pewno zostanie wprowadzony w życie.
Jednakże moderacja dała nam możliwość "dogadania się" jaki tag zamiast #anime będzie naszym kącikiem #!$%@?. Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć, dlaczego przyjęcie tagu #anime jest złym pomysłem. Wpis użytkownika @Aiji .
Tak więc, niech każdy, kto udziela się, lub tak jak ja lurkuje na tagach #anime #randomanimeshit #mangowpis i innych, wypowie się na ten temat i poprze jedną z propozycji alternatywnej nazwy zbiorowego tagu.
Nie będę dodawał ankiety, aby każdy mógł zgłosić swoją propozycję, ewentualnie po ich zebraniu taką się utworzy.

Wołam ludzi, którzy wyrazili zaniepokojenie sprawą (sorry, jeżeli pomyliłem) @Kliko @kbryla @bociek6 @LlamaRzr @maciek03 @chuda_twarz @mgnfic @mikann @BlackReven @Piesa @miszczunio14 @LodowaWrozka (więcej nie będę szukał)
I oczywiście @wykop i @Moderacja

menmikimen - ALTERNATYWNA NAZWA DLA ZBIORCZEGO TAGU

Hej, niestety moderacja znów c...

źródło: comment_76bimHIyw3KR0T9Y2Cq9YVlPPEBulveC.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@MiQ27: meh, to wykopki. One poważnie są przygłupie. Żeby mimo wielokrotnego informowania o liście tagów wciąż nie umieli zczarnolistować czterech tagów (bo jeszcze to nieszczęsne ecchi). No ale cóż, miejmy nadzieję, że moderacja sobie ot tak po prostu gada, by przypodobać się wykopkom. Afera z loli też miała się pozbyć loli z mikro, a nikt już o niej nie pamięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pandapl: ale chodzi o jakiś jeden w miarę rozpoznawalny tag dla nieogarniętych niemangozjebów
Będzie zawsze i nie będą im jakieś nekomimi przerywać codziennych doniesień z piwnicy.
  • Odpowiedz
  • 14
@menmikimen robta co chceta, wykopki dalej będą się #!$%@? bo będą widziały te 6-7 tagów pod jednym wpisem i będą myślały że używamy 30 różnych głównych tagów. Ba, jeżeli administracja dokładnie tak myśli to czego mam się spodziewać po wykopkach.

Za kilka miesięcy moderacja znajdzie kolejny pretekst by się #!$%@? do wyimaginowanego problemu, byle zrobić to publicznie dla 5 minutowego poklasku społeczności
  • Odpowiedz
  • 9
@chuda_twarz tylko powstał #mangowpis i wykopki dostały kociokwiku, bo musiały dodać kolejny tag na czarnolisto o tematyce anime. Plus, tak jak było pisane jak normik widzi wszystkie tagi we wpisie z ras to myśli, że musi je wszystkie wrzucić na czarnolisto.
Dla mnie obecny system jest ok, wydaje mi się że spośród wszystkich kręgów mamy najlepszą dyscyplinę tagowania wpisów, każdy wpis ma #anime lub #mangowpis lub #randomanimeshit
  • Odpowiedz