Wpis z mikrobloga

W święta wielkanocne zamierzam się po prostu jak człowiek, dumny i wolny polak #!$%@?ć. Czy wolno mi przy braniu Izoteku? Znaczy ja wiem, że nie. No ale tak chociaż z 7/8 browarów da radę i nic mi się nie stanie? Najbardziej boję się kolejnych wyprysków, a co wewnątrz to niech sie dzieje wola boża.
#izotek
  • 11
@drillResE: śmiało jak raz walniesz ostrzej to będzie ok, grunt żeby nie pic co weekend etc. bo odsłabiasz działanie. Jak w ogóle kuracja? Bo sam się zastanawiam (antybiotyk po 6 tygodniach nie pomógł i następnego dnia po odstawieniu powrót)
@mirekwwa: Biorę i kuracja działa. W zależności od dawki kuracja trwa do 6 miesięcy (+ musisz uważać co jeszcze, żeby ci trójglicerydy itd. nie wyskoczyły poza skalę, bo może przerwać branie/zmniejszyć dawkę dermatolog).
@mirekwwa: świrze, wszystko idzie w dobrym kierunku. Izotek to taki ch*jek mały, że dzięki niemu jednym schodzi w miesiąc, a drugim w pół roku. U mnie to tak 6 miesięcy średnio i schodzi całkowicie (rok temu miałem, ale przerwałem bo nie miałem hajsu na dalszy tok). Nie poddawaj się i łykaj to gówno, serio mówie.
@Primusek: No w sumie tak zrobię, dzięki mirku.
@mirekwwa: mordo mordę masz suchą, łuszczy Ci się i usta pękają jak #!$%@?. Ale to ludzie najczęściej #!$%@?ą takie głupoty, że im włosy wypadają, może raz na milion sie takie coś trafi. Łykaj te tabletki bo zajebista opcja, tylko bierz osłonowe tabletki XD
@mirekwwa: Na ulotce jest wszystko napisane. Generalnie może się pojawić ból głowy (na początku), czy krwawienie z nosa, ale jak zapytasz się na mirko to nikt takich skutków nie miał. Na pewno się pojawi suchość skóry (przede wszystkim twarzy) i suche wargi.
Warto spróbować, bo w najgorszym razie się po prostu odstawi.
@drillResE: @mirekwwa: dokładnie, też biorę izotek (Axotret) i te skutki uboczne są mocno wyolbrzymiane, moja dermatolog sama mówiła że na dosłownie tysiące pacjentów może na palcach jednej ręki policzyć jakieś cięższe akcje typu problemy z wątrobą podczas brania. Reszta bez problemu przechodzi kurację z dyskomfortem w postaci suchej twarzy i ust i tyle.