Wpis z mikrobloga

@magicznyy jeśli dobrze pamiętam to z nich lecą protective charmy- tzw. imbue itemki, potrzebne do jednego z bardziej popularnych ulepszeń ( co do imbue poczytaj sobie na tibiopedia) . Nie wiem ile kosztuje teraz charmy, zależy też od świata ale na pewno >2k/ea. Tylko że na amazonkach tłoczno i sporo pk lata z tego powodu na Amazon campie
@magicznyy generalnie na facc naprawdę trudno się gra, ihmo warto kupić pacc, 1 zł dziennie i masz tibie w wersji full, już lata nic nie było zmieniane na facc.

Jak jednak chcesz zostać na facc to pewnie dragi, poh
@magicznyy: guardy w kopalniach, corymy, minosy na mint lub przy kazordoon z taskiem, od 40 dragi pod carlin lub w venore. Zarobek to tak jak pisałem pod poprzednim postem - albo amazon camp i protective charmy (koło 3-3.5k ea), albo marsh stalkery i piórka (koło 1-1.5k ea), albo swamp trolle i medicine pouche (u mnie z 2k ea). Generalnie trochę męczący facc, bo nie masz wiele expowisk, ale tu przynajmniej prawie
@magicznyy: Ah, weź przed 40 poziomem task na 5k minosów ;d Można go skończyć nawet na 500lvlu, ale trzeba wziąć przed 40. Zawsze z bossa spada nose ring i jest szansa na dwarven helmet. Jakby spadł to blisko do pacca.