Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Nokia z 29% głosów. Pozostają Wam cztery marki więc, głosujcie na najgorszą markę z pozostałych. Zostały już chyba same znane ;)
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Nokia z 29% głosów. Pozostają Wam cztery marki w...

źródło: comment_fU6jq0mOMgaKt3VUOtKSlD44XRu1zsdU.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą markę!

  • HTC 19.7% (764)
  • Sony 33.2% (1286)
  • LG 24.4% (945)
  • Huawei 22.6% (874)

Oddanych głosów: 3869

  • 66
  • Odpowiedz
@sasik520: > Bo skoro głosujemy zawsze na najgorszy, to znaczy, że zwycięża ten produkt, który ma najmniej aktywnych przeciwników, a nie najwięcej zwolenników ani nie obiektywnie najlepszy.
Tylko że najwięcej przeciwników mają zawsze marki topowe. I na tym możemy zakończyć temat bo jak zrobisz ankietę dotyczącą marek aut i obok BMW, Merca, Lexusa (itp. marki premium) postawisz Fiata, Opla, Forda (nie-premium) to wiadomo że marki premium odpadną szybko, bo przecież
  • Odpowiedz
Każda marka ma telefony udane i te mniej udane, a niektórzy tutaj oceniają całą markę, na podstawie jednego modelu i marki są przez to ostro gnojone heh...
  • Odpowiedz
@caru: Ta wykreślanka to jest nieporozumienie.
@Yogred316: No właśnie, ale ta wykreślanka raczej pokazuje wojenki fanbojów poszczególnych marek i będą walczyć o swoje racje, niezależnie od tego, czy marka jest spod znaku jabłka, kaszy jaglanej czy trzech gwiazd...
@oba-manigger: Moim zdaniem myślę, że robienie takich wykreślanek to po prostu nieporozumienie. Ja jeszcze zrozumiem piwa, wódki, chipsy, przyprawy, mydła, i inne rzeczy codziennego użytku, bo każdy próbował
  • Odpowiedz
Temat telefonów pokazał, że robienie takich wykreślanek ma średni sens, przynajmniej dopóki niektórzy nie dorosną.


@specyfik: XD

Ta wykreślanka w pewien sposób pokazuje medianę a "dorośli" też nie będą nigdy obiektywni w takich ankietach.
  • Odpowiedz