Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada Nokia z 29% głosów. Pozostają Wam cztery marki więc, głosujcie na najgorszą markę z pozostałych. Zostały już chyba same znane ;)
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada Nokia z 29% głosów. Pozostają Wam cztery marki w...

źródło: comment_fU6jq0mOMgaKt3VUOtKSlD44XRu1zsdU.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą markę!

  • HTC 19.7% (764)
  • Sony 33.2% (1286)
  • LG 24.4% (945)
  • Huawei 22.6% (874)

Oddanych głosów: 3869

  • 66
  • Odpowiedz
jeśli #!$%@? wygra albo thc, to te ankiety nie mają żadnego sensu( ͡° ʖ̯ ͡°)

@F__C: to udowadnia, że na wykopie większość użytkowników to zwykłe ameby umysłowe kierujące się zawiścią... HTC miałem aż 3 telefony, ale przesiadłem się na Xiaomi bo przecież HTC od kilku lat robi takie gówno bez polotu, że aż strach. Dodatkowo przez kilka lat spotkałem aż 3 osoby co miały telefon HTC
  • Odpowiedz
xd odwrócić kolejność odpadania wtedy ta wykreślanka będzie miarodajna bo na chwilę obecną to najlepsze na rynku są iphone i samsung
  • Odpowiedz
Każdy z tych producentów, prócz wcześniej #!$%@? Apple i xiaomi wyjebuje jajca na wsparcie, średnio po roku XDD Huawei był dobry, ale #!$%@? ich wsparcie to porazka XD android 6 na p8 był, ale 7 już nie... Już #!$%@? z androidem nawet, ale jakieś poprawki bezpieczeństwa czy cokolwiek..Huawei i reszta to syf
  • Odpowiedz
Najgorsze, że @oba-manigger zabolało to, że w pierwszej części odpadł ajfon XD nie spodobało się to w drugiej części wykreślił xiaomi XD
LG, Sony, Samsung to przereklamowane gówna. O ajfonie nie wspomnę.
Lenovo, Huawei czy Asus mają dramatyczną jakość wykonania.
ZTE brakuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Temat telefonów pokazał, że robienie takich wykreślanek ma średni sens, przynajmniej dopóki niektórzy nie dorosną. Odpada ajfon, czy Samsung... czyli wynik odwrotnie proporcjonalny do sprzedaży. Za to jest Nokia i HTC... no ludzie.... Pewnie w temacie majonezów, jako pierwszy odpadłby kielecki. Mimo, że to jedyny dostępny na rynku jadalny majonez i w dodatku w oparciu o jego skład oparta jest polska norma określająca ten produkt.


@specyfik: na początku chciałem ci
  • Odpowiedz