Wpis z mikrobloga

@ray1902: Jak dla mnie drugi jest lepszy od trzeciego, drugi jest nie do pobicia. Zgadam się z pierwszym zdaniem, zawsze jak do niego przysiadam, to wiem że się będę dobrze bawił. Kicz i absurd - to jest chyba najlepsze w tym serialu :D
@ray1902: Na nic nie czekam tak bardzo jak na kolejne przygody panny Sary Lance i jej przyjaciół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Arrow też w mojej opinii nie jest jakiś słaby, ale Flash sie stał nudny i ostatniego odcinka do końca nawet nie obejrzałem
@ray1902: Najgorsze w LoT jest to, że zostały jedynie dwa odcinki do końca sezonu... Legendy mógłbym cały czas oglądać, Flasha obejrzałem do 4x12 chyba i jakoś mnie nie ciągnie do oglądania., a Arrowowi powiedziałem "nie" widząc co się dzieje w 6x09 i nie tęsknię. Przez moment mnie kusiło żeby może odpalić, ale zobaczyłem screena z Felicity i momentalnie odechciało mi się.
@ray1902: Pelna zgoda. Najlepszy serial w arrowverse. 1 sezon dramatycznie slaby, ktos wpadl na genialny pomysl, zeby przestac traktowac ta historie na serio i zaczal sie bawic koncepcja. Odcinki takie jak te gdzie spotykaja Georga Lucasa, miodzio.