Wpis z mikrobloga

Zaczalem cwiczyc, robie sobie przysiady z obciazeniem w domu, dosc wczesnie pojawil sie bol kolana, po kilku dniach lagodnieje, ale jak znow zabiore sie za cwiczenia to przy ktorejs serii sie pojawia. Mysle, ze przyczyna jest zbyt dlugie piwniczenie, brak ruchu i komp.

Myslicie, ze jakis preparat a'la forflex powinien wystarczyc?

#mirkokoksy #medycyna #kiciochpyta
  • 5
@fufu098765: no wlasnie, rozgrzewka a raczej jej brak, i faktycznie bol byl nie zawsze sie pojawial, znaczy ze cwieczenie raz moglobyc wykonane lepiej raz gorzej.
@MQG17: oj tego nie wiem, ale rozumiem, ze jakis preparat generalnie bylby wskazany?
@Annaroth: Togo Ci nie powiem, ale jeśli już udasz się do lekarza i stwierdzi, że Ci czegoś potrzeba, to prawdopodobnie będzie to. Z tych bez recepty, to najlepszy jest właśnie forflex. Mój różowy jest farmaceutką, a ja mam właśnie problem z kolanami.
@Annaroth: mam structum, rozwaliłem sobie chrząstkę robiąc tylko atg z pauza na dużym obciążeniu. Pomaga lekko ale już nie robię przysiadów z obciążeniem. Dodatkowo sobie knee sleeves kupiłem 5mm grubości jak robię jakieś oly lifty. Takie połączenie spoko, tylko trseba odpuścić atg i normalne ciężary na przysiadach.