Wpis z mikrobloga

Gracze ingressa, mam takie pytanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaka jest szansa że wejdzie portal kapliczka która jest na czyimś podwórku ( prawie przy samej bramie )
Mam 2 takie kapliczki ale nie wiem czy dodawanie sv to dobry pomysł jak narazie odrzucili
#ingress #ingressopr
  • 18
@gadatos: no to najważniejsze, żeby były widoczne na google streetview i zdjęcie obejmowało troszkę więcej niż te, które wrzuciłeś. Wtedy jest szansa na pozytywną ocenę niezależną od koloru i stanu inteligencji oceniającego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BDJQP: z tym że to jest na czyimś podwórku i to mnie gnębi ale lekko przy samej bramie xD najbliższy portal mam 0,5km od domu więc coś by się przydało bliżej
@gadatos: chyba tylko wyjątkowi służbiści regulaminowi odrzucą krzyż/kapliczkę stojącą metr za płotem (teren prywatny), albo tablicę na ścianie szkoły (teren szkoły). O ile zrobisz wszystko, żeby upewnić oceniających, że to tam jest to szansa na przyjęcie będzie spora
@gadatos: Mi takie przechodziły bez problemu. Krzyże, kapliczki, wszystko przy samym ogrodzeniu i przechodzi. Byle było widać na street view (a jak nie widać to sferę dodać). Tylko ja nie robię zdjęć z aż tak bliska, byle cały obiekt było widać. Jeśli zależy mi, żeby to co napisane jest na kapliczce było widoczne to po prostu wpisuję to do opisu przy zgłaszaniu.

Nawet na zdjęciu kawałek ogrodzenia złapię czasem. Tak przynajmniej
@Elszu: na szczęście nie wszyscy są tacy służbiści. U mnie w mieście też sporo krzyży, tabliczek czy kapliczek jest tuż za płotami na terenach prywatnych, ale spokojnie łapie się je z drogi więc są dodawane.