Wpis z mikrobloga

Halo Mirki z #trojmiasto. Znacie jakiegoś sprawdzonego i niedrogiego architekta budowlanego? Chciałbym w końcu ruszyć z adaptacją poddasza i przydał by się jakiś znawca, który by to wszystko opanował.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eMerte: Ok, dam Ci jutro znać po 16-17 jak znajoma architekt stoi z robotą i czy ma czas na kolejny projekt. Do samego wystroju wnętrza to ludzi jest multum, ale teraz sezon na poważne prace się zaczyna i już nie jest tak łatwo kogoś sensownego znaleźć, żeby kompleksowo się wszystkim zajął. Podaj mi tylko powierzchnię poddasza i czy jesteś właścicielem nieruchomości.
  • Odpowiedz
@eMerte ostatnio ktoś pisał że lepszy od architekta jest konstruktor z uprawnieniami architekta bo przynajmniej wie co projektuje. W sensie gość który wie jak to będzie wyglądało nie tylko na papierze, ale także w realu i widzi ewentualne problemy.
  • Odpowiedz
@alhakeem: Właścicielem jest mój #rozowypasek. Powierzchnia około 60 metrów, bez ścian działowych. Chciałbym również trochę ruszyć ściany działowe na piętrze, ale w tym wypadku musi wypowiedzieć się specjalista, bo nie wiem, czy da się to w ogóle zrobić. Jak możesz napisz mi namiary na pw, jak koleżanka będzie miała czas, zadzwonię i wszystko wytłumaczę.
  • Odpowiedz