Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest problem.
Stara znajoma, która kiedyś mi się podobała odezwała się ostatnio. Z reguły traktowaliśmy się jako znajomi, koledzy, ale ostatnio jej strasznie #!$%@?ło. Twierdzi, że widzi we mnie teraz kogoś wspaniałego, że jestem przystojny, podniecam ją itp.
Wysłała nudeski, i fakt faktem całkiem spoko że tak jej mokro na mnie, ale zarówno ja jak i ona mamy kogoś, i powiedziałem jej, że nic z tego nie będzie, bo nie mam zamiaru zachwiać swojego jak i jej związku dla jednego bolcowania bo jej się odechce.
Ona napiera, że kiedyś mnie odrzuciła (jakieś 5 lat temu) a teraz ja to robię i to z mojej strony słabo, że teraz nie korzystam z okazji.
Napiera, i napierać będzie.
Mimo wszystko wiem, że zrobiłem dobrze, i nie zamierzam tego kontynuować, chociaż zastanawiam się, czy dalsza znajomość ma sens? jakby o tym zapomnieć i dalej traktować się tylko jako znajomi? Co myślicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 22
Napiera, i napierać będzie.


@AnonimoweMirkoWyznania: To znaczy, że nie ma szacunku do Ciebie, skoro nie reaguje na słowo "nie". Do innych zresztą też, skoro z pełną świadomością chce zdradzić swojego faceta i namówić do zdrady także Ciebie.

Chcesz być marionetką w jej rękach, utrzymuj znajomość dalej. Chcesz jej utrzeć nosa i pokazać, że nie jest pępkiem świata oraz zachować swój związek - odetnij się od tej toksycznej kobiety.