Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy masturbacja analna =masturbacja? Za kilka dni mam spowiedzi parafialne i trochę mi źle z tym, że przez kilka/naście sekund próbowałem tego sposobu podniecania się (nie spodobało mi się, więc chyba nie jestem homo( ͡º ͜ʖ͡º)), ale jednocześnie nie mam ochoty księdzu mówić tego w ten sposób... Mam problem z samym mówieniu o masturbacji... Zastanawia mnie, czy wystarczy, że powiem ,,masturbowałem się"). #katolicyzm #kiciochpyta #seks PS mam nadzieję że nie uznacie tego za bait, ponieważ nim nie jest...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 12
nocześnie nie mam ochoty księdzu mówić tego w ten sposób... Mam problem z samym mówieniu o masturbacji... Zastanawia mnie, czy wystarczy, że powiem ,,masturbowałem się"). #katolicyzm #kiciochpyta #seks PS mam nadzieję że nie uznacie tego za bait, ponieważ nim nie jest...


@AnonimoweMirkoWyznania: Im więcej szczegółów tym bardziej księdzu się spodoba. Nic się nie martw.
@AnonimoweMirkoWyznania: wystarczy jak powiesz, że masturbowałeś się i oszczędzisz księdzu zbędnych szczegółów, zwłaszcza że w tym wypadku nic one nie zmieniają ; tak samo jak nie opowiadasz księdzu czy prawą ręką czy lewą, czy że może doszedłeś w skarpetkę. Po prostu się masturbowałeś i tyle, taka jest istota twojego grzechu.

No chyba że to co robiłeś było jakieś szczególnie dewiacyjne...