Wpis z mikrobloga

Coś się #!$%@?ło w #antyradio.
Ciechan odszedł, słuchacze piszą do Krzysztofa alkoholika, że bardzo im go brakowało, on z kolei cieszy się , że wrócił na antenę. Oj niedobrze się dzieje. :-(

brakuje mi starego antyradia z JahJah Frankowskim, kolegą od kuchni w weekendowe popołudnia, z listą ciechana czy ostatnio nawet piękna i bestia.

Kiedyś codziennie słuchałem radia jak wracałem ze szkoły. Od turbotopu, przez kasprologie, listę ciechana i makakart. Teraz... Jakoś mi się odbija i pozostają mi tylko wieczorne rozmowy.

Nawet muzyka jest jakaś taka... Mainstreamowa. Kiedyś to była porządna stacja rockowa, teraz rockowe radio zet z targetem na oburzonych ~40 latkow.
  • 19
@Ganicjusz: jprd kto słucha radia w tych czasach? Muzykę możesz sobie sam komponować, a audycje gadane wybierać z pośród MILIONA podkastów, jedyne wytłumaczenie to dla mnie lenistwoxD
@jombl: Aktualnie tylko słucham w radio chili zet, wieczorne rozmowy w anty i rmf maxx rano, w tygodniu wstawaj nie udawaj, weekend wiadomości z regionu, czasami pepików i radio impuls do poduszki :D
@Ganicjusz: muzykę da się przeżyć ale wiadomości i informacje czytane przez Kawkę to stricte lewacka propaganda ,nie wiem kto jej to pisze ale nie da się tego słuchać. Do tego obecnie muzykę rockową słuchają ludzie ok 30-40 a język tych wiadomości jest żenujący nawet dla mojej córki w gimnazjum.