Wpis z mikrobloga

Rzuciłem z żona palenie jakieś 4.5 roku temu i powiem wam, że szkoda mi tych wszystkich ludzi co jebią fajkami, bo oni nawet sobie sprawy nie zdają z tego jak przykry to zapach. Sam też nie miałem o tym pojęcia. Najlepsze jest to, że co nie którzy jeszcze używaja za dużo perfum myśląc, że to cos polepszy, ale to tak jak z używaniem odświeżacza w kiblu. Myślisz, że zapach gówna zniknie po użyciu odświeżacza leśnego, ale w efekcie końcowym to po prostu zapach gówna w lesie.
#nalogi #papierosy #przemyslenia
  • 60
  • Odpowiedz
  • 9
@Niestabilny jak siada/staje obok mnie kumpel z uczelni, który jara papierosa za papierosem, to mnie na wymioty zbiera. Tak śmierdzi, że to niepojęte (takim "starym dymem" często) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sanski: bo się śmierdzi nawet po prysznicu. Niestety, ale ten zapach też wyłazi z człowieka także w pocie. W oddechu to czuć. To jest właśnie złudne. Myślisz, że dbasz o higienę, używasz perfum, codziennie zmieniasz odzież ale jak ktoś nie pali to i tak to się czuje. Nawet po rzuceniu palenia czuć to jeszcze wiele miesięcy po. Szczególnie w bliskim kontakcie.
  • Odpowiedz
@Niestabilny Moi dziadkowie palą (w domu) i mimo tego, że kocham ich mocarnie to ze nie jestem wstanie zbyt często ich odwiedzać. Nie dość, że fajki śmierdzą to jeszcze zaostrzają astmę i nawet wywietrzenie dziadkowego mieszkania nie pomaga i zdycham :(
  • Odpowiedz
@Niestabilny: W ogóle naiwność ludzi w stosunku do fajek to rzecz straszna. Znam jedną parę, fajni ludzie, starają się o dziecko. Tyle że dziennie rezem 3 paczki wypalają. Sportu zero, jedzenie też śmieciowe. I wielkie narzekanie że nie mogą zajść. No ciekawe kurna dlaczego.
Do lekarza nie pojadą bo kasy nie ma. Ale #!$%@? 1000zł miesięcznie na szlugi to się zawsze znajdą.
  • Odpowiedz
@ivan777: no juz darowałem sobie w mojej wypowiedzi aspekty finansowe, zdrowotne, bo to taka oczywistość. Raczej skupiłem się na odbiorze palaczy przez niepalących a konkretnie na braku przyjemności podczas przebywania w ich otoczeniu. Oni często nawet sobie nie zdaja sprawy jak strasznie to śmierdzi. Wiem, bo też nie byłem tego świadom. Tez sie łudziłem, że higiena załatwia sprawę.
  • Odpowiedz
Oni często nawet sobie nie zdaja sprawy jak strasznie to śmierdzi.


@Niestabilny: i co gorsza często tego nie przyjmują do wiadomości, nawet tu jest pełno palaczy którym się wydaje że akurat oni wcale nie śmierdzą, bo przecież by to czuli, nie?
  • Odpowiedz
Grudniak pojechałem odwiedzić rodziców to tak się #!$%@?łem że po trzech tygodniach niepalenia znowu zacząłem palić. Chciałbym móc nie palić
  • Odpowiedz