Wpis z mikrobloga

Tyle k---a myślę o AT, hejtujcie:

G---o nie krzyż.
Człowieku, jeżeli AT się kiedykolwiek sprawdza to tylko i wyłącznie dlatego że jest to samo spełniająca się przepowiednia. Tacy jak ty, którzy widzą tylko AT, czekają w takim momencie na spadki, więc sprzedają i shortują, przez co sami te spadki tworzą.

Nie ma żadnej tajemniczej siły, która wpływa na podświadomość wszystkich "k---a teraz sprzedawaj". A nie każdy tak jak ty widzi tylko AT. Nie ma innej możliwości. Samospełniająca się przepowiednia.
Jeżeli uważasz inaczej to wytłumacz zasadę działania AT w inny sposób, byle RACJONALNY.

A jak działa AT na BTC. Ok, jeżeli dużo anali widzi ten krzyż i się go spodziewa to faktycznie będą spadki, ale najpierw grube zrobią chwilową strzałkę w górę, żeby wyczyścić tych shortujących na podstawie krzyża.
Tak było setki razy, przykładów jest masa. Choćby jak pierwszy raz przebijaliśmy 10k$ wielu ustawiło przy 10k shorty bo czekali na odbicie zanim się przebije. Grube jednak go szybko przepchnęły bez problemu. Kolejny przykład? Jak wchodziły pierwsze kontrakty na klasycznych rynkach. Cały świat trząsł dupami że będą spadki. Wiesz co było k---a dokładnie o północy? O ile dobrze pamiętam 10 grudnia to było... Szpilka w górę. Bo k---a kretyni myśleli że z minutą otwarcia kontraktów zacznie k---a spadać bo banksterzy będą shortować.

Jeżeli AT działa to nie magicznie. Dlatego nazywam to "niemy system porozumiewania się traderów"
Tyle że na BTC służy to do robieniu wszystkich w c---a.
Nie wiem ile siedzisz przy BTC, ale ja już w ten wykres lampiłem się tygodniami, przy różnych okazjach i było multum przykładów wyleszczania. Tyle

#bitcoin #kryptowaluty
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberpunkbtc

@dla_zabawy

Czy dla was coś może działać częściowo?|

Czy dobrze przeprowadzona AT pomaga znaleźć inwestycje które mają większą szanse zyskać/spaść niż inne? TAK

Czy dobrze przeprowadzona AF pomaga znaleźć inwestycje które mają większą szanse zyskać/spaść niż inne? TAK

Czy można korzystać z obu /
  • Odpowiedz
i bardzo dobrze, że usunąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz Ty masz BTC i jesteś gość. A oni dalej są w tym samym miejscu co byli lata temu. Albo zainteresowali się tym niedawno i wierzą, że analiza techniczna działa ;)
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Czyli nadal k---a nie zrozumiesz tak prostych i dosadnych tłumaczeń?
Tak stwierdziłem że na btc at szkodzi i dokładnie wtedy wyjaśniłem, bo grube wiedzą co będziecie robić i wykorzystują to przeciw nam.
Naucz się czytać ze zrozumieniem, albo nie udawaj idioty
  • Odpowiedz
a co do Twojego nicka... Kupiłeś akcje CD Projekt? Po premierze Cyberpunka (niezależnie kiedy będzie) akcje wystrzelą w górę. Gra będzie kozacka na bank. Akcje dzisiaj chodzą po okolo 100zł szt
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Ok to wejdź sobie na tradingview w ideas i zobacz te dla BTC połowa jest long druga połowa jest short. I co grubas losuje którąś i gra przeciw niej zastanów się. Ile ludzie tyle analiz. Złościsz się jakby Ci nie wychodziło i masz pretensje do całego świata tyle nie do siebie
  • Odpowiedz