Wpis z mikrobloga

Tyle #!$%@? myślę o AT, hejtujcie:

Gówno nie krzyż.
Człowieku, jeżeli AT się kiedykolwiek sprawdza to tylko i wyłącznie dlatego że jest to samo spełniająca się przepowiednia. Tacy jak ty, którzy widzą tylko AT, czekają w takim momencie na spadki, więc sprzedają i shortują, przez co sami te spadki tworzą.

Nie ma żadnej tajemniczej siły, która wpływa na podświadomość wszystkich "#!$%@? teraz sprzedawaj". A nie każdy tak jak ty widzi tylko AT. Nie ma innej możliwości. Samospełniająca się przepowiednia.
Jeżeli uważasz inaczej to wytłumacz zasadę działania AT w inny sposób, byle RACJONALNY.

A jak działa AT na BTC. Ok, jeżeli dużo anali widzi ten krzyż i się go spodziewa to faktycznie będą spadki, ale najpierw grube zrobią chwilową strzałkę w górę, żeby wyczyścić tych shortujących na podstawie krzyża.
Tak było setki razy, przykładów jest masa. Choćby jak pierwszy raz przebijaliśmy 10k$ wielu ustawiło przy 10k shorty bo czekali na odbicie zanim się przebije. Grube jednak go szybko przepchnęły bez problemu. Kolejny przykład? Jak wchodziły pierwsze kontrakty na klasycznych rynkach. Cały świat trząsł dupami że będą spadki. Wiesz co było #!$%@? dokładnie o północy? O ile dobrze pamiętam 10 grudnia to było... Szpilka w górę. Bo #!$%@? kretyni myśleli że z minutą otwarcia kontraktów zacznie #!$%@? spadać bo banksterzy będą shortować.

Jeżeli AT działa to nie magicznie. Dlatego nazywam to "niemy system porozumiewania się traderów"
Tyle że na BTC służy to do robieniu wszystkich w #!$%@?.
Nie wiem ile siedzisz przy BTC, ale ja już w ten wykres lampiłem się tygodniami, przy różnych okazjach i było multum przykładów wyleszczania. Tyle

#bitcoin #kryptowaluty
  • 58
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: On w poście poniżej mi napisał że takie same kreski w magiczny sposób wyznaczają nawet cenę masła...
UE wprowadzi restrykcje co do hodowli krów? Spłonie fabryk potentata masła? Cena benzyny pójdzie w górę i transportu? #!$%@?, to nieistotne! Bo #!$%@? kreski w magiczny sposób i tak pociągną cenę w dół. No ja #!$%@?ę...
  • Odpowiedz
jeżeli coś wiedzą wszyscy to znaczy, że jest to bezużyteczna wiedza i bezwartościowa, dlatego ja wypracowałem własne metody, spędzając wiele czsu przed kompem i patrząc na wykresy


@JanuszBizn3su: A ja Ci wczoraj pisałem że zobaczymy 7 z przodu to pisałeś że jestem w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: Wiesz jaka jest rzeczywistość? W 2008 roku otworzyłem sklep spożywczo-monopolowy w pobliżu akademików politechniki. W 2011 drugi. Sam sprzedawałem i wyceniałem setki kilogramów masła a głównie browarów. I nigdy #!$%@? kreskami się nie sugerowałem przy wycenie...

Poczekaj sekundę.
  • Odpowiedz
@dla_zabawy: dobra widzę komentarz, pisząc jesteś w błędzie to nie chodziło mi o to, że zobaczymy 7 z przodu, bo sam wczoraj pisałem, że 7600 może być jeszcze testowane i wzrosty będą powolne, chodziło mi o tą drugą część twojego wpisu
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: On w poście poniżej mi napisał że takie same kreski w magiczny sposób wyznaczają nawet cenę masła...

UE wprowadzi restrykcje co do hodowli krów? Spłonie fabryk potentata masła? Cena benzyny pójdzie w górę i transportu? #!$%@?, to nieistotne! Bo #!$%@? kreski w magiczny sposób i tak pociągną cenę w dół. No ja #!$%@?ę...


@cyberpunkbtc: Widzę że dalej nie rozumiesz napiszę Ci tutaj co napisałem Ci w tamtym poście i dlaczego podałem przykład z masłem. Możesz sobie średnie zastosować nawet do tego ile razy w tygodniu bzykasz się z dziewczyną, to zwykła statystyka a nie AT

Rozwinę trochę , połowa AT to wróżenie z fusów tu się zgadzam jest jednak kilka wskaźników które opisują rzeczywistość. Jest to po prostu dokumentowanie tego co się wydarzyło za pomocą numerków, tak samo jak możesz za pomocą numerków zapisywać pogodę, jeden powie jest zimno a drugi
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: No spoko. W short term pewnie będą jakieś odbicia, ale trend jest jaki jest. Mi się osobiście nie chce bawić w łapanie spadających noży, odpaliłem sobie wcześniej szorta i będę spokojnie czekał aż osiągnie mój target.
  • Odpowiedz