Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 0
@GrzegorzJestem lol, a co ci do tego co badam i na co zwracam uwage? Był typ co mierzył ilość cukru w cukrze, a ja sie interesuje tą wstydliwą stroną ludzkiej natury. No i nie badz hipokrytą, nie mów że nigdy nie podejrzałeś jak wielką kupe robi Twoja panna, ech.
via Android
  • 0
@GrzegorzJestem to sa luzne rozkminy przeciez, i ja pisze o fizycznosci, a Ty wspomniałes o charakterze w pierwszym wpisie.

Ja nie wiem skad bierze sie ta różnica, być może jest to swego rodzaju sprawiedliwość, Bóg dał im piekna sylwetke i urodę, a pokarał ogromnym klockiem xD
@daeun: To ma swoje uzasadnienie w polszy. Przykładowo jedzą dużo gównianego żarcia typu ziemniaki, którego większa część idzie w gówno a nie w organizm. Ziemniaki mają mało wartości odżywczych więc tylko przechodzą przez organizm i wychodzą dupą, stąd te laski są chude a srają jak niedźwiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wypokk: ale nie #!$%@? się cały czas ryzu bo ma 80 wengli
czasami trzeba zjesc cos innego np. soje, soczewiece, groch ciecieszyce z miesem, warzywami czy czym kolwiek innym, potem pozostają jeszcze makarony wszelkiej masci i kasze wiec jest wybor i wszystko mozna ladnie polaczyc w normalny posiłek a nie ryz z kurczkamiem do kuhwy #!$%@? z tym ryzem
@daeun: niestety w polsce jak w lesie, jak na Białorusi. W polskich domach #!$%@? się jak najtaniej, byleby oszukać żołądek i nie patrzy na wartości, bo przecież to tylko robią sterydziarze i wege zjeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I mówię to tylko dlatego bo sam jestem ofiarą takiego przypadku