Wpis z mikrobloga

Ehh ale bym się cofnął do 2012 roku i przeżył jeszcze raz swoje początki w DayZ Moda..

pierwsze strzelaniny które czasem prawie doprowadzały do zawału serca.. czołganie się przez pełne miasto zombie... szukanie kumpla na mapie o której za #!$%@? nie masz pojęcia i co chwila się gubisz..

Czegokolwiek nie zrobią z Dayz Standalone to i tak nie przywrócą tego uczucia

rip #!$%@? dayz (,)

DAMONSTER - Ehh ale bym się cofnął do 2012 roku i przeżył jeszcze raz swoje początki ...

źródło: comment_uNxWB8iw2SuasD05S7taScWymF87fe2N.jpg

Pobierz
  • 14
@ElCidX:
:D wątpię żebym bronił czegoś co mnie tyle razy #!$%@?ło.. tak mnie zaciekawiłes aż przejrzałem archiwum i według wypoku to mój pierwszy post z pod tych tagów , więc to raczej nie ja ( ͡ ͜ʖ ͡)
@DAMONSTER: Jakby nie patrzeć DayZ Mod spowodował wielkie bum na wszelkie maści survivale z zombiakami w roli głównej. Mieliśmy mało znane Nether, cziterskie WarZ a obecnie H1Z1, Rust, czy genialne i również mało znane na dobrym silniku graficznym Miscreated i pewnie jeszcze jakiś tytuł który zapomniałem wymienić. Generalnie Arma 2 wykluła też mod Battle Royal, to tam Brendan Greene stworzył mechanizm i to on jest tego szału protoplastą. Arma jest stworzona
ElManiure - @DAMONSTER: Jakby nie patrzeć DayZ Mod spowodował wielkie bum na wszelkie...

źródło: comment_WC3qOKl6gaJfAPfRsBECnnOI80gcKsyN.jpg

Pobierz