Wpis z mikrobloga

@JanVanKupa xD a gdzie idziesz pracować, będą Cię tam bili czy po prostu jesteś leniwcem i wizja robienia czegokolwiek cię przeraża? Ogarnij typie :P
Nie rozumiem jak można siedzieć kilka lat w chacie nie mając żadnych dochodów, kto was ludzie utrzymuje? Żadnych ambicji nie macie? Nie wiem, żeby sobie kupić jakiś samochód, dobre ciuchy, gdzieś wyjechać, coś zobaczyć? Na wszystko trzeba mieć siano. Kilkuletnie bezrobocie bez dochodów to dla mnie brzmi
  • Odpowiedz
@pyskaty92: do fabryki takiej, nie wiem czy se poradze bo jestem troche nieogarnięty no i boje się ludzi...
pozatym nie wiem czy wytrzymam fizycznie no i będe musiał rano wstawać... to będzie piekło...
  • Odpowiedz
@JanVanKupa najgorszy zawsze początek, przyzwyczaisz się. Pomyśl że w końcu będzie cię stać na cokolwiek, bo będziesz zarabiał pieniądze. Zaczniesz pracować z ludźmi to z czasem też zrobisz się bardziej pewny siebie. Będzie Oki, głowa do góry
  • Odpowiedz
@JanVanKupa a jeszcze jedno- kiedyś też byłem gamoniowaty i nieśmiały, ciężko mi się było odnaleźć w dużych grupach. Ze względu na pracę (współpraca z wieloooma ludźmi) musiałem się przełamać i teraz serio jestem zupełnie innym człowiekiem, można powiedzieć że mocno towarzyskim, lubianym w towarzystwie, dobrze się odnajduje. Wszystko to kwestia czasu i chęci.
  • Odpowiedz