Wpis z mikrobloga

@BorysKafarov:
Poważnie? Serial o grupie najbardziej zakłamanych i fałszywych funfli za plecami mordujących sobie żony. A to tylko dlatego, że nie #!$%@? tej co trzeba. Fabuła w tym serialu to jak przykrótka kołdra w zimną noc. Do tego Maczeta jak agent xD, który pojawia się z dupy, bo scenarzyści nie wiedzieli jak wyjść z koziego rogu, w który się zapędzili. Skróty myślowe jak w Dexterze. Niedopowiedzenia. Ten serial moim zdaniem
  • Odpowiedz
@BorysKafarov: ten serial jest nudny, powtarzalny i naiwny. Najbardziej mnie śmieszyło jak jeździli walczyć z ganagami, na motorach z giwerami w ręku... Realistyczne w #!$%@?. Druga śmieszna rzecz jak robili zrzutki broni na akcję. Każdy z piwnicy wyciągał jakieś automaty i nagle byli już uzbrojeni
  • Odpowiedz
@michakasta: Ty ale to nie miał być realistyczny serial o gangach motocyklowych xd. No proszę cię. To najzwyklejszy serial akcji. Mnie wciągnął na tyle że pochłaniałem sezon za sezonem bo nie byłem w stanie sobie odpuścić jak tam co odcinek lub kilka odwalało się coś co sprawiało że chciałem zobaczyć co będzie dalej

Jedyny minus to bodajże sezon 6 o ile dobrze pamiętam. Albo 5. Jakoś tak. W każdym razie
  • Odpowiedz