Wpis z mikrobloga

#gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto

leciałem dzisiaj przez waszą obwodnicę koło 14, czemu każdy każdemu siedzi 30cm na zderzaku przy prędkości 120km/h? ( ͡º ͜ʖ͡º) ruch jak ja #!$%@?, idzie sprawnie to fakt, ale jeden błąd i karambol. i jeszcze ci co podjeżdżają z 30cm na 10cm, odpuszczają do 30cm i znowu dociskają do 10cm xD co oni próbują się teleportować czy co
dramat
  • 64
  • Odpowiedz
@su1ik: przecież taka jest prawda, większość frustratów na drodze to ludzie nad którymi siedzi dyrektor regionu i tylko patrzy czy wyrobił normę sprzedaży w excelu. jakoś na zachodzie tych frustratów jest mniej, ciekawe czemu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@hesus_ipanienko Polacy nie potrafią jeździć nawet na autostradach. To jest patologia do kwadratu. Tablice informacyjne o bezpiecznym odstępie przy danych prędkościach powinny zaśmiecać wszystkie drogi szybkiego ruchu w Polsce - za 10 lat się ściągnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko: standardzik w Polsce. Robię dużo kilometrów po A2 i jeżdżę w górnej granicy dozwolonej prędkości. Przez to trzymam duży odstęp żeby mieć czas na hamowanie, a raczej mój aktywny tempomat te odległość trzyma. O panie, jak to irytuje wyścigowców, myślą ze nie ogarniam bo jadę kilka metrów za autem, obserwuje to ich nerwowe wyglądanie a to na lewo a to na prawo, pas przyspiesza a ja już znowu po chwili
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko: Mieszkam 50km od Gdańska. Pamiętam 4 lata temu świeżo po odebraniu prawka musiałem tamtędy jechać. Miałem dokładnie te same myśli co ty. Zaczyna się ekspresówka, tłok jak #!$%@? i wszyscy #!$%@?ą po 120. Dla mnie to był szok. I jeszcze te małe odstępy. Wykopki co cie jadą za jechanie 120 chyba nigdy tamtędy nie jechali.
  • Odpowiedz
@mardory: ja jechałem tędy osiem lat temu, ale był środek nocy. dzisiaj pierwszy raz w tłoku. zjechałem cały kraj i kawał europy, ale czegoś takiego jeszcze nigdy nie widziałem xD naprawdę
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko: Trójmiasto z kaszubskim Trójmiastem przez specyficzne ułożenie wpływa na specyficzny stan umysłu jeżeli chodzi o kierowców. Tutaj masz dwie trasy czyli obwodnice i drugą nitkę biegnąca przez centra miast. Nie ma innej opcji musi być gęsto a wszystkim się spieszy. Ja jak tylko mogę to omijam to podle miejsce jak tylko się da.
  • Odpowiedz
  • 5
@hesus_ipanienko na ironię, cepy, które myślą, że lewy pas należy do nich, bo muszą jechać 140 na ograniczeniu do 100 powodują największe straty, bo przy takich odstępach jak piszesz nie zdążą nawet pierdnąć, a już będą na poprzedzającym samochodzie i potem dwugodzinny zator. #!$%@?ć takich ludzi, trzymać bezpieczny odstęp i hamować jak pojawi się narwaniec z tyłu.
  • Odpowiedz
@bangshespregnant: Ok cały pas był zablokowany przez jakiegoś innego ślimaka,ale co tak was boli że ktoś sobie jedzie 160km/h i musicie blokować lewy kiedy prawym możecie sobie jechać te 140,ale NIE BO PRZECIEŻ 140MAX WIĘC MOZNA
  • Odpowiedz
  • 4
@hesus_ipanienko na obwodnicy Trójmiasta masz przepustowość 70k aut na dobę. Ruch według ostatnich pomiarów to 120k na dobę. Wiesz gdzie to się mieści? 30cm za zderzakiem przy 140km/h ;)
  • Odpowiedz