Wpis z mikrobloga

#gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto

leciałem dzisiaj przez waszą obwodnicę koło 14, czemu każdy każdemu siedzi 30cm na zderzaku przy prędkości 120km/h? ( ͡º ͜ʖ͡º) ruch jak ja #!$%@?, idzie sprawnie to fakt, ale jeden błąd i karambol. i jeszcze ci co podjeżdżają z 30cm na 10cm, odpuszczają do 30cm i znowu dociskają do 10cm xD co oni próbują się teleportować czy co
dramat
  • 64
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko: ja już się przyzwyczaiłem i nauczyłem :) Jedyne czego nie opanowałem to swojego #!$%@? jak któryś z siedzących na zderzaku nie zdąży wyhamować i w piątek o 16 zamiast jechać do domu 25 minut to jadę 2 godziny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sailor_73: sznur kilkudziesięciu samochodów (a może i więcej) jedzie 120km/h, czego ty chcesz ode mnie? nawet jeśli jechaliby 140km/h, to 30cm jest w #!$%@? mało, weź siusiaka i pomnóż razy trzy - to jest tylko tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak w lesie, mam uciekać bo jakiś panicz musi 140km/h jechać, a przede mną ktoś jedzie 120km/h...
  • Odpowiedz
@americanstarspl: przecież cały czas wyprzedzam tych na prawym i najchętniej bym jechał 140km/h, ale ludzie przede mną 120km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°) czym ja się różnie od wszystkich na lewym pasie, oprócz tego że mam DWA METRY odległości do poprzedzającego pojazdu? gdyby wszyscy jechali 120km/h i trzymali większą odległość może byłoby mniej wypadków
  • Odpowiedz
@hesus_ipanienko No to w takim razie był spory ruch i tyle, siedzieli Ci na dupie bo mają dobre heble, ja jak jeżdżę 6 lat tylko raz trafiłem na sytuację, w której nie mogłem sobie spokojnie prawym 130-140 jechać, ale ja nie jeżdżę w godzinach 14-17 po obwodowej.
  • Odpowiedz