Wpis z mikrobloga

@scotieb: Nie ma żadnej Janiny czy tam Grażyny. To Polka jej nie chciała sprzedać, nikt konkretny tylko ZŁA POLKA. Źli Polacy jej żyć nie dają ale nie konkretni, tylko w ogóle Polacy. Pewnie było tak, jak powiedział kiedyś jeden pastowany murzyn: "Sprzedali jej tą kiełbasę, ale ona się poczuła tak, jakby jej nie sprzedali, a przynajmniej jakby nie chcieli sprzedać".
TVN zaczyna przeganiać wyborczą.
@2giekonto: to tak ja z tym filmem na faktach "Twarz" Szumowiny Szumowskiej, co wyszło że wszyscy mu w jego miejscowości pomagali łącznie z księdzem no ale taki obraz nie pasował do chorego umysłu pani reżyser bo musi być zaścianek , ksenofobia i ogólnie źli Polacy i przerobiła historie wbrew faktom na typowo anty-polską i wtedy je przypasowało. Tego sortu nawet leczyć się nie da.
@2giekonto jak przeczytałem artykuł o niej w drodze do pracy to się zastanawiałem o #!$%@? tu chodzi. Nie będę się nawet pytał czy są ludzie którzy w to wierzą bo wiem że są, zastanawiam się tylko w jakims celu ta propaganda jest robiona ( _)
@2giekonto:

Mówiła także o wizycie w bibliotece na Pradze, gdzie bibliotekarka "przeprowadziła z nią bardzo szczegółowe dochodzenie i śledztwo". - Dopadła mnie między regałami i zaczęła wypytywać o moje pochodzenie, czy jestem Polką. Powiedziałam, że jestem Polką, że posiadam polski dowód osobisty, polski paszport. Ona jakby z lekkim niedowierzaniem później zapytała mnie, czy mam meldunek w Warszawie (...) i czy mam umowę o pracę - powiedziała.


Na moje to chciała jej