Wpis z mikrobloga

@Hehewuti: przyjeżdżacie do domu na święta się n----------ć pyszności, które matka przygotowała a nie możecie nawet odkurzyć? Matka ma przy was skakać, bo królewicz albo królewna przyjechali łaskawie w odwiedziny? Aż mi słów brak dzieciaki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hehewuti: bekowe, ale dokładnie tak się stało, gdy ostatnio przyjechałem do domu xD dzień po przyjeździe mnie rozłożyło do łóżka i elo. A co najśmieszniejsze apetyt miałem przy tym niesamowity xDD
  • Odpowiedz
@MasterOfChaos

przyjeżdżacie do domu na święta się n----------ć pyszności, które matka przygotowała a nie możecie nawet odkurzyć? Matka ma przy was skakać, bo królewicz albo królewna przyjechali łaskawie w odwiedziny? Aż mi słów brak dzieciaki( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pamiętaj że to ich słodkie wyobrażenia na ten temat, bo dopiero kiedy człowiek się na dłużej wyprowadzi to zauważy jaki jest z-------l w domu i doceni ( ͡º
  • Odpowiedz
@Hehewuti: Beka że 95% czasu w roku najwyraźniej większości osób chlewnik w domu nie przeszkadza a na te magiczne świąteczne dni to trzeba wszystko na błysk odwalić a najważniejsze to te niedostępne miejsca, gdzie każdy postanowi zajrzeć by sprawdzić czy nie daliśmy d--y przy odsyfianiu mieszkania xD
  • Odpowiedz