Wpis z mikrobloga

Gural niezle sobie to wykombinował. Sam zgłaszał shoty i co było niewygodne leciało za prawa autorskie. Teraz próbował się bronić, że nie ma shotów i biedny on bo wszystko jest zrobione tak żeby to wyglądało, że on jest zły. W 1 przypadku dziewczyna wygarnęła mu prawde i nie mógł tego przyjąć wiec zaczął ja wyzywać a w 2 przypadki głupio mu było, ze 8 letnie dziecko go olało i kazała mu #!$%@?. I w sumie dobrze zrobiła. A to ze tamta z omegle miała 17 lat to tez niezła bajka. Jego stara grupa miała 23k osób i na pewno pamiętał wiek i twarz każdej z nich. Jeśli ja znał i pamiętał jej wiek to mógłby ja spokojnie znaleźć i udowodnić, a on tłumaczy się, że nie da sie sprawdzić i nie ma dowód ile miała lat. Na szczęście o ile można mówić o szczęściu w takiej sytuacji to jeśli to prawda co mówi wykopek to już ja odnaleziono i nie miała 15 lat. Strasznie słaba linia obrony. Do tego dochodzi Wardega, jednak pamietajmy, że nie ma co odpuszczać, do póki plastus jest w internecie nie możemy odpuszczać. Kolejna wygrana bitwa ale wojna wciąż trwa.
#gural #boxdel #danielmagical #polowanienaplastusia #patostreamy #polskiyoutube
  • 6