Wpis z mikrobloga

potrzebuję natychmiastowej konkretnej porady i proszę przeczytać to na poważnie

#urolog #urologia #sex #lekarz #choroby #pytanie #pomocy

sprawa jest taka że mam zielonkawe nasienie i piecze/pobolewa mnie prawe jądro, czasem przechodzi to na drugie, ale głównie jest to prawe, BYŁEM u lekarza, androlog nic, jeden urolog dał antybiotyk po którym się nasienie zrobiło wodnisto zielonkawe [po skończeniu przyjmowania sprawdziłem co i jak] więc po tym zacząłem przyjmować biseptol i sytuacja się poprawiła, sperma była gęsta, biała, jądro miało takie zimno w środku i było dobrze, po wszystkim po tygodniu być może problem powrócił, więc zmieniłem urologa, usg jąder nic nie wykazało, badania krwi nic, posiew moczu i spermy też nic

dostałem przed tym takie czopki diclac 50 [przeciwzapalne] i pomogły, ale nie na nasienie, po skończeniu opakowania problem wrócił

dziś dostałem RANLOSIN ale z tego co czytam to to jest na zmniejszenie napięcia mięśni gładkich... :(

zostałem skierowany by zrobić badania dna w kierunku chlamidi urykoplazmy [?] i mykoplazmy tylko nie za bardzo wiem gdzie to się robi... w ogóle powinienem poprosić o powtórzenie nazwy, ale jakoś tak... no cóż mam zapisane jakiś Alap Labolatorium

ktoś coś kojarzy? #niebieskiepaski
  • 7