Wpis z mikrobloga

Mam pewien pomysł na własny mini biznes i na początek nie potrzebuję dużego wkładu (już z 2.5 tys zł mogę zacząć działać) . Żeby jednak w razie czego nie było mi tak bardzo szkoda straconej kasy to wyprzedaje wszystkie jakieś pierdoły nagromadzone latami i odkładam na inne konto. I tak oto w jeden dzień złapałem 150zl. Do celu pozostaje 2350zl ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystkich dziewieciu obserwatorów tagu #stanleybiznesu (przypomnę, że chodziło o inwestycje 100zl w produkt, następnie jego sprzedaz później kolejna inwestycje za wkład plus zysk itd przez rok) przepraszam ale zmieniam trochę profil działalności. Jeżeli jesteście ciekawi jak idzie mi zbiórka kasy i później pierwsze inwestycje to zapraszam do obserwowania tagu. Niestety nie powiem Wam co robię do momentu aż nie stanę się koncernem gigantem lub ogłoszenia bankructwo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pewnie trochę źle otaguje, wybaczcie.
#wlasnafirma #biznes #pracbaza
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@wczoraj tak, tylko 2.5 oczywiście o dochodzie będzie można mówić dopiero po jakimś czasie. Ale plan optymistyczny to 2miesiace zwrot inwestycji, następnie rok budowania kapitału i ew wtedy będę myślał żeby zacząć z tego wyciągać jakaś kasę. W tym czasie będę normalnie pracował na etacie.

@matixrr ziomke, biorę Cię w ciemno. Będziesz mi robił gify ch#j wie po co ale będą. Ale ostrożnie , niezły będzie ze mnie Janusz
  • Odpowiedz
@Aguirre tak, internetowy. Nie wiem co więcej mógłbym powiedzieć? Chyba tylko to, że trzeba być cierpliwym, duuuużo pracować od rana do nocy, szybko uczyć się na błędach i wyciągać wnioski. Rok temu na start miałem towaru po cenie sprzedaży za ~15000 zł. Dziś to ponad 250000 zł, obroty miesięczne ~40000 zł. Ile godzin pracowałem przez ten rok - nie zliczę, ale warto było. Niedługo zautomatyzuje sprzedaż, będzie więcej czasu dla siebie
  • Odpowiedz
@Aguirre portale społecznościowe. Ale głównie z tego co widzę są to polecenia znajomi znajomych rozmowy w stylu "dostaliśmy do Państwa kontakt od siostry chcielibyśmy zamówić to i to".
@PolskiCzarnuch nie importuje, kupuje w kraju. Przed zakupem trzeba te ciuchy "pomacać" i ocenić czy się nadają do sprzedaży ( ͡º ͜ʖ͡º) jak widać chyba dobrze trafiam bo się kręci. Dzięki :)
  • Odpowiedz
A poza tematem jest wiele rzeczy na co należy zwrócić uwagę w handlu internetowym, znać mechanizm chociażby facebooka, co się opłaca na allegro jeśli tam handlujesz, aż po temat jak zrobić zdjęcia żeby sprzedać nawet kiepsko wyglądające spodnie. Ja już nie mam tych artykułów ale czytałem naprawdę dużo i mi ta wiedza się przydała.
  • Odpowiedz