Wpis z mikrobloga

@krampus0101: skoro chcesz instalowac obok to masz naszykowane partycje albo wolne miejsce? Wybierasz zatem "uzycie innego rozwiązania", wskazujesz gdzie ma byc / i lecisz z koksem, gruba wskazujesz do instalacji na mbr a on sam znajdzie i doda inne znalezione systemy
  • Odpowiedz
@krampus0101: kuźwa, to my tu teraz mamy instruktaż robic ? nie wiem co to za partycja która wskazujesz, czy była, czy nowa. Nic wiecej Ci nie powiem bo jak nie za bardzo masz pojecie to kipisz będzie.

  • Odpowiedz
  • 0
@robekk1978 nic wcześniej nie robiłem. Partycja jest z podziału spod windows E:. Jest na niej sam szmelc ale ja nie pytam którą wybrać partycje tylko którą opcję przy podziale pamieci
  • Odpowiedz
  • 0
@Marcin35 to nie jest partycja z windowsem . Ale problem jest inny. Z 580000 MB pamięci chce wydzielić 100000mb a wyskakuje alert że to zbyt mała ilość pamięci niz minimalna wielkość partycji . Wtf ?
  • Odpowiedz
@krampus0101: pewnie masz 3 partycje w windzie, ta pierwsza jest z systemem, więc bierzesz ostatnią, sda 4,widzę ze tam jest 500 gb dajesz jako ext 4 z punktem montowania na / na powiedzmy 50gb tyle starczy i reszta na /home i swap
  • Odpowiedz