Wpis z mikrobloga

Smutne jest to jakie te dzisiejsze dzieciaki są głupie i nierozgarnięte. Stają po stronie "większości" i lecą za tłumem.
Przyjmijmy, że taki BOXDEL czy GURAL nakazuje im spamowanie JDM to grzecznie lecą to robić, bo "pan" tak kazał i robi to wiele osób.
Po wczorajszych akcjach z GURALEM natomiast poszła wielka fala hejtu na niego i nawet wśród "Maciusów" na jego grupie te same dzieci, które go broniły teraz go wyzywają, bo robią to wszyscy inni XDD
Dzisiejsze dzieciaki spędzają większość wolnego czasu przed komputerem i nie mają własnego zdania a takie kanały jak BOXDEL, DJ Pallaside i inne komentujące dramy i aferki to spore zagrożenie, bo mają wielki wpływ na te dzieci i gdyby tylko chcieli ci twórcy mogą ich użyć w różny sposób nie zawsze dobry.
#patostreamy #boxdel #gural #danielmagical #polskiyoutube
  • 21
@Balwanek_i_platki_sniegu: To tylko i wyłącznie wina rodziców, że nie zajmują się swoimi gówniakami. Myślą, że jak internet wychowa im dzieci to będzie cool, a tymczasem wyrasta pokolenie imbecyli i chorągiewek, bez własnego zdania i bez żadnych wartości. Nie zmienia to jednak faktu, że taki szkodnik społeczny, jak gural, powinien zostać usunięty z przestrzeni publicznej.
@wujaszek_billy: wina rodziców? rodzic włączy młodemu powiedzmy jakiś gameplay Batman lego kierowany do dzieci, koniec odcinka i w polecanych wyskakuje gural który mówi że #!$%@? szkole i nauczycieli. Twoi rodzice patrzyli na Ciebie 24/7? Też dziecko musi mieć trochę swobody @sal3m: dodatkowo magiczny ma syndrom studenta prawa „dzień dobry z tej strony daniel zwierzynski - pobiłem rekord polski na moim strimie 63 tysiące ludzi”
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: Żeby tylko Gameplay :P
Patologia potrafi wyskoczyć w polecanych przy piosenkach dla dzieci czy bajkach.
Nie mówiąc już o tym, że shoty z patologią (lub ich live, filmy itd.) są bardzo często na głównej YT w zakładce na czasie.
Nie jestem za tym by banować patologię z YouTuba, ale by im odgraniczyć własny kącik i tylko jeżeli ktoś chce żeby miał możliwość to oglądać a nie był tym zasrany cały
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: Nie mówię, że dzieciaki mają być monitorowane 24/7. Minimum zainteresowania byłoby lepsze, niż danie dziecku iPada i wywalone jajca, bo rodzice muszą się zrelaksować po 12 godzinach #!$%@? w korpo. W dzieciństwie też miałem dostęp do filmów na youtube, nieodpowiednich dla mnie wtedy, ale rodzice przekazali mi system wartości i wychowali mnie tak, że zdawałem sobie sprawę z tego, że nie warto naśladować i popierać patologii. Kwestia wychowania i zainteresowania