Wpis z mikrobloga

Jako, że sprawy z #testoviron obrały nieoczekiwany obrót to pozwolę sobię "aktualizacje statusu Testo" rozdzielić na dwie części.
Dziś udostępnię to co chciałem udostępnić w poniedziałek, a później dodam dużo bardziej szczegółowe info.
Tak więc:
-Testo ciągle mieszka w carpentersville, lecz przez jakiś czas mieszkał w Oak Lawn (stąd były te filmiki "w piwnicy").
-Agnieha to tak naprawdę Joanna, na drugie ma Agnieszka. Jako, że nie chcę ujawniać personali, to tylko powiem, że ma na nazwisko jak pewna polska "modelka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Profil Bożeny na fb jest legitny.
-Profil siostry Testo również, można kojarzyć ją z filmami z "jedynego tego typu koncertu w Sopocie", nie występuje bezpośrednio ona, lecz wyjazd Łukasza do siostry, do Gdyni (trójmiasta).
-Testo przez pewien czas miał fajną turbo brodę, ale juz nie ma.
-Testo nie posiada żadnych kont społecznościowych, absolutnie żadnych.
-Ciągle pracuje w branży nieruchomości.
-(Info z zeszłego roku, dzięki @drakerc) Testo ciągle posiada dwie furki, Mustanga i BMW.
-W 2013 miał lepszy brzuch niż w 2014, bo w czternastym przytył trochę.

Więcej dokładniejszych info wkrótce (czyli nie wiem kiedy, ale kiedyś).
  • 34
  • Odpowiedz
można kojarzyć ją z filmami z "jedynego tego typu koncertu w Sopocie", nie występuje bezpośrednio ona, lecz wyjazd Łukasza do siostry, do Gdyni (trójmiasta)


@VViron: O co tutaj chodzi? Obejrzałem jeszcze raz i nie widzę związku.
  • Odpowiedz
@VViron: Cwicze z Pawlem Pakerskim - byla kiedys taka stronka na db, wlasciwie dalej jest - brak postow od 2015.
Ktos tu kiedys napisał, że legitnie ten fp prowadził Testo.
Raczej to była zarzutka czy coś jest na rzeczy?
  • Odpowiedz